Rodinná vila využívaná na bývanie a podnikanie Galanta - Exkluzívne iba u nás.

Cena: 320 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 38523
 • Predaj: Rodinný dom
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Zastavaná plocha: 237 m2
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Náklady na služby a energiu: 200€ Eur/mesiac
 • Zdroj tepla: kombinácia
 • Príprava teplej vody: prietokový ohrievač (elektrický)
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: na podnikanie
 • Terajšie využitie: na podnikanie
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Celkový počet objektov: 1
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaží: 1
 • Výmera pozemku celkom: 1074 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka Exkluzívne na predaj Rodinnú vilu 320 m2 využívanú na bývanie a podnikanie v Galante na ul.Hodská. -Vila sa skladá s prízemia ktoré je využívané na podnikateľské účely a poschodia ktoré je využívané na bývanie. Nachádza sa na pozemku o výmere 1074 m2. Parkovanie je zabezpečené v areáli. Potenciál využitia na rôzne podnikateľské účely- obchod, služby, alebo ambulancie, centrum pre deti atď... Takisto je aj možnosť prízemie prispôsobiť bývaniu. -Dispozícia prízemia (160 m2),ktoré sa momentálne využíva na podnikanie (masérsky salón/služby): zádverie, chodba s recepciou, po pravej strane sa nachádza veľká miestnosť č.1, wc pre zákazníkov 2x, predsieň a k nej miestnosť č.2, za recepciou sa nachádza predsieň s kuchynkou a k nej miestnosť č.3, po ľavej strane sa nachádza predsieň a k nej miestnosť č.4, kúpeľňa so sprchovým kútom wc a umývadlom pre zákazníkov, a pracovňa alebo kancelária a pod schodami sa nachádza sklad/ úložný priestor. Prízemie má samostatné merače na vodu, elektrinu, klimatizácia na recepcii, kúrenie: elektrické konvektory a infra panely na strope. Podlahy: dlažba, plávajúca podlaha alebo koberec (v miestnosti na cvičenie), plastové okná, samozrejme všetky rozvody vody, elektriny a kanalizácie sú nové, znížené stropy sadrokartónom. -Dispozícia poschodia (160 m2),ktoré sa využíva na bývanie so samostatným vchodom: zádverie, schody na poschodie, pravej strane sa nachádzajú dve izby, samostatné wc, tretia izba, veľká otvorená a presvetlená obývačka s krbom, po ľavej strane sa nachádza veľká kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi ( umývačka riadu, indukčná varná doska, rúra, chladnička, digestor)a jedálenským kútom, špajza, veľká kúpeľňa s wc, spálňa, plus terasa na poschodí. Poschodie má samostatné merače na vodu, elektrinu, klimatizáciu ( ktorá aj kúri. chladí a dezinfikuje vzduch), krb, elektrické kúrenie, bojler na ohrev teplej vody, Nábytok na poschodí je v cene. -Rekonštrukcia prebehla v pred 5 rokmi tak isto ako aj nadstavba domu. Prízemie je postavené z tehly, nadstavba tvárnice, predpríprava na alarm a kamery plus predpríprava na zavlažovanie záhrady. Plyn je do domu zavedený ale nevyužíva sa. Dom je čiastočne podpivničený. Parkovanie na pozemku cca 5 -6 aut. -Veľmi dobrá občianska vybavenosť a dobrá dostupnosť do : TT, TN, NR, SC, BA, SA. V prípade záujmu ma kontaktujte na 0902 208 854 alebo pulcova@tureality.sk

Maklér
Natália Pulcová

Natália Pulcová

Email

pulcova@tureality.sk

Kontakt

0902208854

Referencia na makléra

Milan Líška

“Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom a ústretovosťou p. Natálie Pulcovej, vždy všetko vysvetlila a poradila,úplná spokojnosť, takže velké ďakujeme. S pozdravom Milan Líška”

Roman Petovsky

“Oceňujem spoluprácu so spoločnosťou TUreality. S ich prácou som veľmi spokojný. Do ničoho nás netlačili a akceptovali mnou požadovanú predajnú cenu nehnuteľnosti. Musím pochváliť veľmi dobrý prístup k predávajúcemu, tak aj k kupujúcemu. Čo je dôležité, neskúšali to na nás zo "žiadnymi fintami", za čo si ich prácu nesmierne vážim. Veľa šťastia TUreality team, nech sa vám darí a prajem vám veľa spokojných klientov!”

Martin Tomovič

“S pani maklérkou Natálkou Pulcovou sme boli nadmieru spokojní. Je to veľmi ochotné a milé žieňa. Snažila sa nám pomôcť aj keď to nebolo jednoduché, ale podarilo sa. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE.”

Agáta Kovácsová

“Boli sme veľmi spokojní s prácou p. Pulcovej. Bola veľmi milá, šikovná a ochotná. Určite odporúčam!”

Norbert Németh

“Rýchle a profesionálne jednanie maximálna spokojnosť.”

Eva Lukovičová

“S prácou maklérky sme spokojní. Milá, ochotná, ústretová. Určite odporúčam!”

Diana Eliášová

“Odporúčam, dobrá spolupráca, pán maklér bol profesionálny, ústretový a pohotový.”

Zita Šípková

“Sme veľmi spokojní s prácou pani N. Pulcovej, je to príjemná a trpezlivá osôbka, veľmi ľudská a ústretová, komunikovala s nami aj mimo svojej pracovnej doby keď sa nám skôr nedalo. Prácu si viedla veľmi dobre. Takto si predstavujem profesionálnu prácu človeka vo svojom odbore.”

Richard Csanaky

“Absolútna spokojnosť a profesionalita s ktorou pristupuje ohľadom predaja i mimo pracovného času. Málo je takých maklérov, viem o čom hovorím.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578