Exkluzívne prenájom polyfunkčného priestoru s možnosťou dorobenia podkrovneho bytu

Cena: 0,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 37972
  • Prenájom: OBJEKTY PRE OBCHOD A SLUŽBY
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Poznámka k cene: Dohodou
  • Elektrický prúd: 220/380 V
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Exkluzívne ponúkame prenajom polyfunkčného priestoru v lukratívnej časti Martina v Priekope .. Priestor je využiteľný na prevádzku potravín , kaviarne , cukrárne , pekárne alebo ordinácii .. Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom , v ktorom bola dlhé roky prevádzka ... disponuje aj záhradou takže v prípade kaviarne či cukrárne je miesto aj na vonkajšie posedenie s detským ihriskom ... Vrchné podlažie je môžné prerobiť na byt a spojiť tak bývanie s podnikaním ... Priestor je môžné prenajať aj zvlášť len spodok bez vrchu ... Na priestoroch sa vyžaduje rekonštrukcia vnútorných priestorov preto je cena nájmu dohodou .. Ak si nový nájomca prerobí priestory sám , bude nájom symbolický do vykompenzovania nákladov na rekonštrukciu ... Je aj možnosť prerobiť priestory majiteľom podľa požiadaviek nájomcu , v tom prípade je nájom vecou dohody ... Pre bližšie imformacie ma neváhajte kontaktovať na tel . čísle 0911529264 alebo mailom na bubicova@tureality.sk

Maklér
Eva Bubicová

Eva Bubicová

Email

bubicova@tureality.sk

Kontakt

0911529264

Referencia na makléra

Branislav Zathurecky

“Veľmi profesionálny, milý a ústretový prístup. Vždy ochotná pomôcť a poradiť aj nad rámec svojich povinností. Veľmi pekne ďakujeme za bezstarostne zrealizovaný predaj nášho domu.”

Janka Merryova

“Predaj bytu prebehol v krátkom čase a bezproblémovo. Obzvlášť si vážim ústretovosť, osobný prístup a ochotu kedykoľvek poradiť. Oceňujem aj pomoc pri prepise energií na nového majiteľa ako aj pomoc pri kúpe novej nehnuteľnosti, ktorú predávala iná realitná kancelária. V tomto smere pani maklérka urobila viac ako musela, čoho si veľmi vážim. Prajem veľa ďalších spokojných klientov.”

Patrícia Obuchová

“Evka vyniká profesionalitou pri prezentovaní vybranej nehnuteľnosti a ústretovosťou pri riešení akéhokoľvek vzniknutého problému. Jej komunikačné schopnosti a obrovská dávka empatie vytvorili prostredie maximálnej dôvery pri realizácii nášho nového domova.”

Maria Lalakova

“Pre mňa top prístup, ochota zo všetkým pomôcť, poradiť. Za chvíľku sme mali byt predaný takže nie je čo dodať. Iba ďakujem.”

Nina Račeková

“Ďakujem Vám za pomoc pri kúpe bytu, veľa vecí som nemusela riešiť sama a celý proces trval asi len dva mesiace. Ušetrilo mi to veľa času a námahy.”

Michal Danč

“Profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti a ochotu byť v kontakte kedykoľvek sme potrebovali.”

Karol Paniak

“Oceňujem neskutočnú ústretovosť a rýchle reakcie na akékoľvek situácie a požiadavky. Veľmi šikovne pani Evka zariadila všetko potrebné - prehľadnú zmluvu, overenie podpisov, bankové služby, dokonca prepisy energií či zmlúv o výkone správy na OSBD. A k tomu bola vždy príjemná a milá - spolupracovať s ňou bola naozaj radosť. Ešte raz úprimná vďaka!”

Lucia Bondová

“Sme vďační za pomoc s predajom nášho bytu pani Evke. Bolo to rýchlo vybavené a jasne vysvetlené. V každom momente ochota vyriešiť problém aj podať informáciu. Prístup profesionálny, flexibilný a veľmi ústretový.”

Petr Tomecek

“Vysoko profesionálny prístup, spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578