PONÚKAME NA PREDAJ EŠTE JEDEN RODINÝ DOM V LIPT. MIKULÁŠI S POZEMKOM 522 m2

Cena: 150 400,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 37637
  • Predaj: Rodinný dom
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU-REALITY VÝHRADNE ZABEZPEČUJE PREDAJ Rodinné domy s pozemkom - novostavby v mestskej časti Liptovského Mikuláša - Stošice. ___NOVINKA: NA VEDĽAJŠÍCH POZEMKOCH UŽ PREBIEHA VÝSTAVBA ! EŠTE JEDEN POZEMOK JE VOĽNÝ - NAJVYŽŠÍ ČAS VYBRAŤ SI DOM ! ___PODROBNÉ INFORMÁCIE NÁJDETE NA: -----> . N O V E S T O S I C E . S K <----- ___3 pozemky, na ktorých budú domy stáť, sú o výmere cca 522m2. Sú rovinaté, slnečné, s dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti. ___MOŽNOSŤ VÝBERU Z 8 TYPOV ROD. DOMOV TYPU "BUNGALOV", ALEBO DOMU S PLOCHOU STRECHOU. (cena a vizualizácie sú z jedného z ponúkaných domov) PROJEKT VÁM "UŠIJEME NA MIERU" PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK ! ___Novostavby v základnom prevedení - "HOLODOM" s možnosťou dokončenia "NA KĽÚČ" ponúkame MONTOVANÉ, alebo MUROVANÉ. Domy s nízkymi nákladmi na bývanie budú kolaudované, ako Rodinné domy s moderným dispozičným riešením vhodné na trvalé bývanie, prípadne rekreáciu, alebo komerčné využitie. ___Po výbere typu domu nasleduje žiadosť o stav. povolenie podľa projektu, ktorý vypracujeme upravíme podľa Vašej požiadavky a hneď po právoplatnom stav. povolení nasleduje výstavba. ___INFORMÁCIE OHĽADOM IS A OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - 0905 501679, e-mail: bella@tureality.sk ***

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578