PONÚKAME PENZIÓN ZA CENU RODINNÉHO DOMU VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE LIPTOVA !

Cena: 159 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 37372
  • Predaj: Rodinný dom
Popis nehnuteľnostiTlačiť

EXKLUZÍVNE LEN V TUreality PONUKA PENZIÓNU (ROD. DOMU) V LUKRATÍVNEJ LOKALITE NIŽNÁ BOCA S MOŽNOSŤOU DOKÚPENIA POZEMKU NA PARKOVANIE S CHATOU A ALTÁNKOM ! ___SKOPÍRUJTE SI NASLEDUJÚCI ODKAZ, VLOŽETE DO PREHLIADAČA A POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU: ___-- O D K A Z --> https://my.matterport.com/show/?m=TTvJZCcRVqN <-- O D K A Z -- ___Kompletne zrekonštruovaný, zariadený penzión na pozemku s celkovou výmerou 362 m2 a zastavanou plochou cca 170 m2, sa predáva so zariadením (podľa dohody). ___ + MOŽNOSŤ ODKÚPENIA SUSEDNEJ CHATY S ALTÁNKOM + PRIESTOR NA PARKOVANIE !!! ___Stavbu s pozemkom je možné využívať, ako rodinný dom alebo penzión. Súčasťou stavby je podpivničená časť cca 8 m2 a pôjd. Záhrada s výmerou 192 m2 je zo západnej strany ohraničená horským potokom Bocianka. ___Stavba je murovaná, strecha z pozinkovaného plechu s dvoma komínmi. Okná plastové. Interiér - hladké omietky, dlažby, plávajúce podlahy. Nová elektroinštalácia. ___ Prvé nadzemné podlažie je z časti určené na účely malej reštaurácie s kuchyňou, barom a sociálnymi zariadeniami prístupnej cez samostatný vchod z ulice. V rovnakom podlaží je jeden apartmán pozostávajúci z dvoch veľkých miestností s pavlačou, šatníka a soc. zariadenia. Privátny vstup je orientovaný zo severnej strany cez zádverie so schodiskom do obytnej časti 2. nadzemného podlažia. Zo zádveria vedie aj chodba popri sklade cez kuchyňu s barom do reštauracie a apartmánu. Druhé nadzemné podlažie spĺňa funkciu 4-izbového bytu s tromi izbami, kuchyňou, kúpelňou s wc a obývacou izbou. Z podesty schodiska je na 2. nadzemnom podlaží ďaľšie samostatné WC. ___IS: Vodovod + studňa zvedená z lesa, ČOV (plánovaná obecná kanalizácia do vybudovanej obecnej čističky), elekrina 3x230V, kúrenie - elektrické priamovýhrevné vykurovacie konvektory, lokálne krbové pece + kachle na pevné palivo. TÚV: el. bojlere ___ Cena penziónu je 159.000,- € ___ Z hľadiska polohy sa penzión nachádza približne v strede malej obce, pri hlavnej komunikácii. Nižná a Vyšná Boca patria medzi najvyhľadávanejšie lokality, pre vysnívanú chalupu, chatu, rekreačný dom, penzión. Pôvodne banské obce s pestrou históriou prísne zachovávajú svoj pôvodný vzhľad s drevenými chalúpkami, ktoré pripomínajú tvrdý život pôvodných obyvateľov v týchto drsných horských podmienkach, kde pokrývka snehu ešte nedávno dosahovala aj niekoľko metrov. Okolitá panenská príroda ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky, zberu húb, relaxu a v zimnom období hlavne lyžovačky v strediskách Vyšná Boca - Barbora a Čertovica. Pár kilometrov od Južnej strany Chopku, kde sa vyveziete na vrchol a máte k dispozícii celé stredisko Jasnú- Nízke Tatry. Jedná sa o celkovo veľmi tichú lokalitu, obklopenú kopcami. ___Poskytneme kompletný právny a finančný servis, bezplatnú vinkuláciu, poradenstvo. *** PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI ZABEZPEČUJE MAKLÉR: ROBERT BELLA 0905 501 679, bella@tureality.sk ***

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578