REZERVOVANÉ!!! 3D virtuálna prehliadka - PENZIÓN NA PODNIKANIE, BÝVANIE A REKREÁCIU V OBCI GREGOROVCE S POZEMKOM 2911m2

Cena: 270 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 37194
 • Predaj: OBJEKTY PRE BÝVANIE A REKREÁCIU
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Vybavenie: terasa
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Odpadové vody: domová čistička
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2007
 • Terajšie využitie: na podnikanie
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
 • Príprava teplej vody: prietokový ohrievač (plynový)
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Spôsob kúrenia: ÚK + lokálne vykurovanie
 • Rok výstavby: 1959
 • Poznámka k cene: právny servis v cene
 • Príjazd: spevnená cesta
 • Zastavaná plocha: 494 m2
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Bezpečnostné zariadenie: Áno
 • Výmera pozemku celkom: 2911 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D virtuálnu prehliadku ************************* https://my.matterport.com/show/?m=PQ5scUXT3RJ ************************* a video z drona ********* https://youtu.be/MdrU2hUrzj0*******************TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj zabehnutý penzión BOUDICA, v obci Gregorovce, ktorá sa nachádza na polceste medzi Prešovom /10 km/ a Sabinovom /10 km/. V obci je základná občianska vybavenosť /MŠ, ZŠ, obchod pohostinstvo, kostol/. Penzión sa nachádza v kľudnej časti obce, čo ponúka úžasné možnosti pre celoročné využitie. Svojou polohou a vybavením je penzión ideálnym miestom pre pobyt rodín s deťmi, turistov, cykloturistov, lyžiarov ale aj na rôzne oslavy, svadby, či na teambuildingové akcie, resp. školenia pre firmy... Jedná sa o štandardne zariadený dvojpodlažný objekt, ktorého dispozičné riešenie je následovné: PRÍZEMIE - pred vstupom do budovy je pristavená vonkajšia krytá terasa /kapacita 20 ľudí/ - zádverie, bar /linka s nerezovým drezom/, - spoločenská sála s kozubom s liatinovou vložkou / kapacita 120 osôb/, salónik, sklady, - welness /fínska sauna, sprcha, odpočívareň, šatňa, WC/, - kancelária, - kuchyňa /veľko kuchynská pec, veľko kuchynský plynový sporák s rúrou, klasický kuchynský sporák, tri samostatné rúry, umývačka riadu, päť drezov, umývadlo/ - denná miestnosť pre personál + WC, - kotolňa, toalety pre klientov, schodište. POSCHODIE - štyri apartmány /s kapacitou 22 lôžok/. TECHNICKÉ PARAMETRE - stavebný materiál /pálená tehla, betónové tvárnice/, - stavba je zateplená /ETICS s polystyrénom 80-100 mm/, - strecha sedlová /betónová škridla BRAMAC/, - dvere masívne drevené s výplňou, - dve okná plastové, zvyšné sú drevené /EUROOKNÁ/, - vykurovanie ústredné /kotol na zemný plyn ATTACK/, - podlahy na prízemí /keramická dlažba/, na poschodí / plávajúca podlaha, koberce, keramická dlažba/, - zdroj teplej vody na prízemí /zásobníkový ohrievač/, na poschodí zabezpečujú /2 bojlery a 2 prietokové ohrievače/, - IS /elektrická sieť, vodovod, zemný plyn/, - odkanalizovanie do vlastnej ČOV, - budova je zabezpečená /elektrickým zabezpečovacím zariadením/, - plochy pred hlavnou budovou /zo štrku/, slúžia ako prístupová komunikácia, parkovisko aj ako chodníky, - k penziónu prislúchajú tenisové kurty, vonkajší kozub a detské ihrisko. Orientácia hlavných miestností je JV-SZ. Prevádzka sa predáva kompletne zariadená, čo umožňuje okamžite pokračovať v podnikaní. Možnosť využitia /domov s opatrovateľskou službou, bývanie, kancelárie, sídlo firmy a pod.../. Energetický certifikát nebol predložený. VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY Vám poskytne Mgr. Dušan Veber: veber@tureality.sk

Maklér
Mgr. Dušan Veber

Mgr. Dušan Veber

Email

veber@tureality.sk

Kontakt

0905508929

Referencia na makléra

L. Čakanová

“Ďakujem pánovi Veberovi za skvelý prístup pri kúpe nehnuteľnosti. 100% spokojnosť a profesionalita.”

Miroslav Izsarik

“Sme veľmi spokojní so službami vašej realitnej kancelárie a váš maklér p. Veber bol veľmi ochotný a s profesionálnym prístupom . Vedel vyriešiť aj určite nedostatky a jeho služby vrelo odporúčame.”

Bc.Pavol Kaperák

“Maximálna spokojnosť odporúčam.”

Peter

“Maximálna spokojnosť s realitným maklérom, mal ľudský prístup, férové jednanie, patrí mu moja vďaka.”

Ingrid Fedočáková Sivuličová

“Veľká spokojnosť s trpezlivosťou a vytrvalosťou pána "M"akléra D. Vebera. Môžem len odporučiť. Kedykoľvek je k dispozícii, prispôsobí sa klientovi a robí všetko preto, aby bola spokojnosť všetkých zúčastnených strán. Ďakujem za spoluprácu.”

Macejkovci

“Chceli by sme sa poďakovať pánovi Veberovi za ústretovosť pri kúpe bytu, flexibilnosť pri vybavovaní zmlúv, dokladov a dodatkov. Ďakujeme Macejkovci.”

Žaneta Semančíková

“Ďakujem za perfektný prístup pána Vebera. Rýchle jednanie, všetko prebehlo bez problémov. Ochotný a milý pán.”

Michaela Gazdová

“Ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a rýchle vybavenie:)”

Dušana Lentvorszká

“Som veľmi vďačná pánovi Veberovi, že mal k nášmu predaju nehnuteľnosti tak skvelý prístup. Bola komplikovaná situácia, no on sa jej zhostil s nasadením a profesionalitou. Taktiež som mu veľmi vďačná, že aj po predaji, keď sa vyskytli, nejaké dodatočné nezrovnalosti, vyriešil ich s prehľadom a promptne. V dnešnej dobe veľká vzácnosť. Veľmi mu držím palce v ďalšom profesionálom i súkromnom živote :-)”

Milina Sabová

“Chceli by sme sa poďakovať maklérovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálny prístup a ústretovosť pri odpredaji rodinného domu. Pomohol nám vybaviť všetky doklady potrebné k predaju nehnuteľností a plne rešpektoval naše požiadavky. Rodina Sabová”

Anna Olšavská

“Chcem sa ešte aj tu poďakovať p. Veberovi za jeho vysoko profesionálny prístup, starostlivosť po celý čas a jeho flexibilnosť pri vybavovaní a riešení potrebných záležitostí s predajom pozemkov. Sme Vám veľmi vďační za ochotu a ústretovosť. Srdečná vďaka.”

Klienti TUreality

“Týmto vyjadrujeme veľké poďakovanie pánovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálne a ľudské sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Vážime si jeho prácu na trhu nehnuteľností, kedy aj v náročných situáciách nachádza rýchle a vhodné riešenia. Počas celej doby zmluvného vzťahu v každom procese spolupráce prejavil záujem o potreby a očakávania klientov a zohľadnil ich v následnej realizácii svojej činnosti makléra. Ešte raz veľké ďakujeme!”

Mgr. Peter Kandrík s rodinou

“Dobrý deň, aj touto cestou musím poďakovať maklérovi TU reality Prešov pánovi Mgr. Dušanovi Veberovi. S jeho vysoko profesionálnym prístupom k odpredaju reality, starostlivosťou, flexibilitou po vyjdení inzerátu, nehnuteľnosť sa odpredala vo veľmi krátkom až neuveriteľnom čase do 24 hodín. Sme veľmi spokojní s jeho službou. Obrátili sme sa na odborníkov. Ďakujeme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578