Na Prenájom EXKLUZÍVNE VÝROBNÉ A SKLADOVÉ PRIESTORY, 17 239m2

Cena: 1,50
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 36992
  • Predaj: Výrobný objekt
  • Zastavaná plocha: 17239 m2
  • Celková podlah.plocha: 12085 m2
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Počet nadzemných podlaží: 3
  • Nosnosť podlahy na 1. NP: 3200 kg/m2
  • Nosnosť podlahy na 2. NP: 3200 kg/m2
  • Nosnosť podlahy na 3. NP: 3200 kg/m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Realitná kancelária TUreality Vám ponúka na prenájom priemyselnú budovu - výrobno - prevádzkový objekt v Bošanoch. Nehnuteľnosť sa nachádza v areály bývalých Koželužní Bošany (najväčšia fabrika v regióne pred rokom 1989, od roku 2003 v konkurze, rozpredaná, časť už momentálne opäť obsadená firmami). Objekt: sa nachádza na 4 parcelách v celkovej výmere 17 239 m2 (zastavaných 12 085 m2). Ide o trojpodlažný podpivničený objekt s plochou strechou. Základ je silný železobetónový skelet, kotvenie všetkých 140 nosných stĺpov do hĺbky 12 m !!! Prípustné zaťaženie podláh 3,2 t/m2. Objekt je pripojený na rozvod elektrickej energie, verejný vodovod, kanalizačnú sieť, dodávky tepla boli v rámci bývalého závodu zabezpečované centrálne, momentálne je teda objekt bez prívodu tepla. V objekte sú dva priemyselné výťahy (do 5000 kg). Podlažia o rozlohe prízemia 8517 m 2, Nadzemného podlažia 8549 m 2 Suterén s rozlohou 7402 m 2 Úžitková plocha haly tak presahuje 21.000 m 2. Stav stavby sa dá hodnotiť ako dobrý. Bude potrebné vymeniť rozbité sanitárne predmety v sociálnych priestoroch (umyvárne, šatne, WC, sprchy),Objekt,ponuka na oboch stranách kancelárske, sociálne a hygienycké zázemie až pre 400 ľudí. Sú zachované pôvodne priestory bufetu a jedálne s príručným skladom opatreným manipulačnou rampou. Prízemie a nadzemné podlažie je opatrene visutou rampou a branou - technologickým otvorom v obvodovej stene v prípade potreby manipulácie. Plochu vzniknutou asanáciou vstávajucej budovy o rozmere takmer 10.000 m2 z ľahkej konštrukcie . Lokalita: Obec Bošany sa nachádza v Trenčianskom kraji, v okrese Partizánske, 6 km od Topoľčian a 8 km od Partizánskeho.Bošany disponujú vlastnou centrálnou ČOV a bioplynovou stanicou. V budove preslo už niekoľko úprav,práve prebieha aj úprava parkoviska.Na ďalšie otázky odpoviem pri obhliadke. Poskytneme Vám kompletný právny servis. Zabezpečíme aj poradenstvo našej vlastnej právnickej kancelárie, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti a prevedieme Vás celým procesom prenajmu. Ak Vás táto výnimočná ponuka zaujala, radi Vám zabezpečíme obhliadku. Kontaktujte nás na tel.č. +421 41 3217800 prípadne e-mailom Beckova@tureality.sk

Maklér
Mariana Bečková

Mariana Bečková

Email

beckova@tureality.sk

Kontakt

0950596197

Referencia na makléra

Rsdr. Lubomir Kollarik

“Dobrý deň, pred niekoľkými týždňami sme prostredníctvom realitnej kancelárie TUreality predávali nehnuteľnosť v Topoľčanoch. Realitná maklérka pani Mariana Bečkova od samého začiatku pristupovala k realizácii predaja veľmi profesionálne, ľudsky i odborne na vysokej úrovni. Vždy bola ochotná riešiť problémy k spokojnosti predávajúcich za čo jej patrí úprimné poďakovanie. Každému, kto bude riešiť predaj alebo kúpu nehnuteľnosti odporúčam TUreality. Ešte raz vďaka realitke, ale predovšetkým pani Bečkovej.”

Janka Hlavinova

“Chceme sa veľmi pekne poďakovať ústretovej, milej a vždy ochotne realitnej maklérke p. Bečkovej. V ktorúkoľvek hodinu i cez dovolenku nemala problém zdvihnúť telefón a byť nám nápomocná. Ďakujeme ešte raz a prajeme jej všetko dobre a nech sa darí.”

Marianna Fuskova

“Dobrý deň, dnes som bola s kamarátkou na obhliadke prenájmu. To čo sa nám stalo bolo síce prvý krát, ale pevne dúfam že nie je posledný. Hneď pri vstupe nás čakala veľmi milá, ochotná a príjemná realitná maklérka. Boli sme už na viac obhliadkach, ale taký prístup, komunikáciu a hlavne snahu som ešte nezažila. Byt čistý, nachystaný. Na všetky otázky sme dostali adekvátne odpovede. Vidieť, že svoju prácu robí z radosťou a chuťou. Takže za nás 100%. Nemôžem povedať či vytknúť niečo zlé. Takto by sa mali chovať ku klientom všetci.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578