Perfektná zabehnutá reštaurácia "U Zlatého vodníka" na exkluzívnom mieste v Ba, VRÁTANE POZEMKU 1700 M2 V OSOBNOM VLASTNÍCTVE

Cena: 1 300 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 36283
 • Predaj: Reštaurácia
 • Zastavaná plocha: 200 m2
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Poznámka k cene: cena dohodou!!!!
 • Náklady na služby a energiu: 2000 Eur/mesiac
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2010
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Možnosti rozšírenia: možnosť rozšírenia
 • Terajšia prevádzka: plne v prevádzke
 • Forma vlastníctva: firemný
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet parkovacích miest na parkovisku: 40
 • Výmera pozemku celkom: 1700 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka: V Bratislave - Ružinov, v lukratívnej lokalite, rovno na brehu prírodného kúpaliska Zlaté Piesky exkluzívnu a už takmer 25 rokov zabehnutú reštauráciu " U Zlatého vodníka"..s kapacitou až cca 245 ľudí.. ( cca 84 miest na sedenie v interiéri a cca 160 miest sedenie v exteriéri na dvoch terasách). Interiér reštaurácie má rozlohu cca 205 m2 ( 132 m2 rozloha na sedenie a 74 m2 je kuchyňa). Možnosť nadstavenia ešte ďalšieho podlažia na prípadne ubytovacie účely.! Interiér pozostáva z cca 90 miest na sedenie+ v cene sú zahrnuté už aj 4 plne funkčné sladkovodné akváriá, krb na drevo, ktoré tvoria súčasť reštaurácie + pánské a dámske toalety, barový pult so zariadením. Objekt je zateplený. Kuchyňa je o rozlohe 75 m2 a pozostáva zo samotnej kuchyne ( plne zariadenej a plne funkčnej,z chladiacej miestnosti o rozlohe asi 8 m2 a zo sklad.priestoru o rozlohe asi 15 m2 + k dispozícii je aj toaleta pre zamestnancov. terasa pri vode má rozlohu asi 60 m2 s kapacitou asi 60 osôb a bočná terasa má rozlohu 186 m2, s kapacitou cca 102 osôb.Súčasťou zadnej terasy je aj samostatná pizzéria, plne funkčná a plne zariadená. Návštevnosť: zimná sezóna - cca 200 hostí denne konzumujúcich z jedálneho lístka, letná sezóna: - vyše 400 hostí denne konzumujúcich z jedálneho lístka.. Prevádzkový objekt sa predáva plne zariadený s posedením ( interiér, exteriér), bar.pultom, krbom, komplet zariadenou kuchyňou, pizzériou... Posledné rekonštrukčné úpravy na tejto prevádzke prebehli v rokoch 2010-2012, keď pribudli ďalšie interiér.miesta na sedenie. K reštaurácii prináleží aj vlastné súkromné parkovisko pre cca 20 motor.vozidiel. Vynikajúca poloha,lokalita, parkovacie možnosti a množstvo návštevníkov v zimných,ale hlavne v letných mesiacoch sú zárukou takmer vždy plnej kapacity návštevnosti.. Športovo rekreačný areál Zlaté piesky,sa nachádza v pokojnom a príjemnom prostredí hlavného mesta Bratislava a jeho mestskej časti Ružinov. Návštevníci si môžu vychutnať kúpanie v mimoriadne čistej vode bez vodných rastlín a piesočnú pláž, ktorou je vodná plocha obkolesená. Pre odvážnych adeptov a milovníkov extrémnych vodných športov je pripravená atrakcia v podobe wakeboardingu, ktorá sa postará o adrenalín v krvi a nezabudnuteľný zážitok. Pre deti je pripravený pestrý program a množstvo atrakcií na vode, ale aj na pláži. Počas leta sa v areáli konajú aj kultúrne a hudobné akcie, pričom k najznámejším patrí letný festival Uprising. V cene sú zahrnuté už aj všetky právne poplatky. Ochotne Vám bezplatne poradíme a pomôžeme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: DIANA NOVOTNÁ +421 41 321 78 00, novotna@tureality.sk

Maklér
Diana Novotná

Diana Novotná

Email

novotna@tureality.sk

Kontakt

0905194940

Referencia na makléra

Lubomira Hupkova

“Veľká spokojnosť, p. maklérka bola vo všetkom nápomocná.”

Ďungel Tibor

“Vysoko profesionálny prístup skúsenej odborníčky vo svojom obore, rýchla reakcia na požiadavky, priateľský prístup a ochota pri jednaní s klientmi. Ďakujeme”

Peter Lukáček

“Chceli by sme sa podeliť o našu veľmi dobrú skúsenosť s pani Novotnou, s ktorou sme spolupracovali pri predaji nášho bytu v Malackách. Prišla, odfotila krásne fotky a za dva dni sme už mali aj obhliadky. Nikdy nás do ničoho nenútila, na všetky naše otázky mala odpovede a riešenia, všetko poriadne vysvetlila a ak sa čokoľvek zmenilo, okamžite nás kontaktovala. Sťahovanie bolo pre nás dosť stresujúci zážitok, no o predaj sme sa vážne nemuseli skoro starať. Veľa krát ďakujeme za pomoc.”

Martina Školnikovičová

“Dobrý deň. Chcela by som veľmi pekne poďakovať p. Novotnej za spoluprácu, je veľmi príjemná, promptná, spoľahlivá. Všetko vybavila k spokojnosti oboch strán. Vážim si,že bola ochotná pracovať cez víkend. Určite odporúčam. Ešte raz ďakujem.”

Martin Pavlík

“Dobrý deň, chcel by som sa poďakovať Vašej maklérke TU reality p. Novotnej za vynikajúce vedomosti a znalosti pri obhliadkach nehnuteľnosti. Veľmi si vážim aj to, že bola ochotná absolvovať obhliadky nehnuteľnosti aj cez víkend, keďže cez týždeň som bol pracovne veľmi vyťažený. Celkovo komunikácia a prístup zo strany p. Novotnej sa dá hodnotiť známkou 1! Vrelá vďaka za spoluprácu S pozdravom Martin Pavlík”

Zdenek Kováč

“Chcel by som sa poďakovať za skvelé realitné služby pani maklérky Diany Novotnej, od ktorej som kupoval 1. izb. byt v Malackách. Poďakovať, za jej neskutočnú promptnosť, pomoc a za znalosti pri kúpe spomínanej nehnuteľnosti. Odporúčam! S pozdravom Ing. Zdenek Kováč”

Eva Mrázová

“Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578