V TUREALITY súrne HĽADÁM pre svojho konkrétneho klienta 2 izb. byt - LM aj LH

Cena: 1,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 35304
  • Kúpa: 2-izb. byt
  • Poznámka k cene: a dohodou
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Súrne hľadám pre svojich klientov 2 izbový byt v Lipt. Miluláši a Lipt. Hrádku ________________________________________ Bližšie informácie a ponuky poprosím volať: 0905 960 358 alebo na mail: balkova@tureality.sk ________________________________________ Aj Vám rada pomôžem s bezstarostnou kúpou a predajom nehnuteľností na Liptove vždy s profesionálnym kameramanom - fotenie, 3D, videoprehliadky a letecké zábery z dronu - ZDARMA !!!

Maklér
Milota Balková

Milota Balková

Email

balkova@tureality.sk

Kontakt

0905960358

Referencia na makléra

Zuzana Lackaňová

“Na základe predchádzajúcej pozitívnej spolupráce s pani Balkovou sme sa rozhodli osloviť ju v súvislosti s ponukou bytu na prenájom. Bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Ďakujeme jej za profesionálny prístup, príjemnú komunikáciu a ochotu poradiť vždy, keď sme to potrebovali. Ak by sme ešte v budúcnosti potrebovali službu realitného makléra, určite to bude pani Balková, na koho sa obrátime. Pani Balkovú vrelo odporúčame a ešte raz ďakujeme.”

Martina Olahova

“Touto cestou sa chcem velmi pekne poďakovať pani Milotke za prenajatie bytu. Veľmi ochotná a zlatá pani. Vrelo odporúčam.”

Dominik Stevček

“Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať pani Balkovej za rýchle vybavenie prenájmu. Príjemné vystupovanie pri obhliadke bytu. Ešte raz Ďakujem. Vrelo odporúčam Pani Balkovú.”

Matej Ulicny

“Výhradná zmluva s TU reality bola správna voľba. Dnes je realitných maklérov mnoho. No z môjho pohľadu to hlavné čo rozhoduje je, že či maklér dokáže nehnuteľnosť predať. A toto je určite prednosť p. Balkovej. Dokáže nehnuteľnosť predať. Milý a profesionálny prístup máte ako bonus. Spokojný zákazník Matej.”

Jana

“Týmto smerom sa chcem veľmi pekne poďakovať pani Balkovej za predaj bytu v Liptovskom Hrádku. Bol to rýchly predaj, jej profesionalita bola perfektná. Hlavne, že mala s nami trpezlivosť:) a že bola ochotná. Veľmi nám pomohla. Môžem odporučiť. Ďakujeme.”

Albín Stankoviansky

“Ďakujeme za prejavenú ochotu a ústretovosť zo strany p. Balkovej. S jej profesionálnym a v neposlednom rade aj priateľským prístupom sme boli nadmieru spokojní! Bola nám nápomocná v každom smere, dokonca nás veľmi milo prekvapil aj jej záujem, ktorý prejavila aj po predaji nehnuteľnosti. Všetky náležitosti týkajúce sa kúpy nehnuteľnosti prebehli hladko, preto spoluprácu s p. Balkovou vrelo odporúčame.”

Ingrid Teniaková

“Stále viac ma práca Vašej maklérky p. Balkovej presviedča o tom, že som v tej správnej realitnej kancelárii. Profesionálny prístup, ochota, rýchlosť, skrátka od začiatku po koniec bol prístup p. Balkovej 100% a odporúčam všetkým, ktorí potrebujú využiť prácu realitnej kancelárie. P.BALKOVÁ JE JEDNOTKA !!!”

Monika Martonova

“Bola som velmi spokojná pri kúpe apartmánu. Kúpa prebehla bez problémov, vysoko hodnotím odbornosť ale zároveň ľudský prístup p. Milotky Balkovej. Velmi pekne Ďakujem p. Balkové.”

Peter Vyparina

“Chcem sa poďakovať pani Balkovej za pomoc pri predaji bytu a oceniť jej profesionalitu a prístup pri predaji od vytvorenia prezentácie nehnuteľnosti na webe, cez podrobnú komunikáciu a poradenstvo až po následný prepis (aj merače energií) na nového majiteľa.”

Juraj Vyparina

“Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať p. Balkovej za rýchle sprostredkovanie predaja bytu v Demänovej a týmto sa jej chcem ešte raz poďakovať a popriať vela ďalších predajov. Prajem všetko dobré.”

Zuzana Lackaňová

“Pani Balková je profesionálka na správnom mieste. Ďakujeme jej za prijemnú spoluprácu pri kúpe bytu. Od nášho prvého telefonátu až po prevzatie nehnuteľnosti bola profesionálna a zároveň ústretová a ľudská, ako aj ochotná poradiť a pomôcť, keď sme si v niečom neboli istí. Sme veľmi radi, že to bola práve ona, kto ponúkal teraz už náš byt na predaj a vyjadrujeme veľké ĎAKUJEME.”

Mario Glejdura

“Kvalitná, spoľahlivá maklérka, pracuje profesionálne a čestne. Maklérov moc nemusím no pani Balkovú môžem len odporučiť.”

Ľubomíra Smiteková

“Ďakujem pani Balkovej Milotke za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a kvalitne vďaka jej profesionalite. Vrelo odporúčam jej služby všetkým.”

Ing.arch. Tatiana Gézeová

“Spoluprácu s p. Balkovou som si vyskúšala aj ako predávajúci, aj ako kupujúci. Ide o človeka, ktorý sa v tejto práci "našiel". Chcela by som vyzdvihnúť precíznu a kreatívnu prezentáciu predávaných nehnuteľností, ochotu a profesionalitu. Pani maklérku môžem iba odporučiť.”

Ľudovít Slauka

“Ďakujem pani Balkovej za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a bezpečne vďaka jej profesionalite a ochote. Budem ďalej odporúčať Tureality.”

Rodina Slaukova

“Ďakujeme pani Balkovej za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a bezpečne vďaka jej profesionalite a ochote. Vrelo odporúčam všetkým. Naozaj top realitka na Liptove.”

Ľubomír Treger

“Veľmi pekne ďakujem za profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Ešte som sa nestretol s tak profesionálnym a hlavne ľudským prístupom ako pri p. Balkovej.”

Eva Tothova

“Touto cestou chcem veľmi pekne poďakovať p. Balkovej za veľmi kvalitne vykonanú prácu ohľadom predaja bytu vrelo odporúčam. P. Balková ešte raz moc moc Ďakujem.”

Tatiana Brugerová ( Kollárová )

“Chcela by som sa poďakovať pani Milote Balkovej za skvele odvedenú prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti. Profesionalita, dôvera, príjemné a veľmi pohotové jednanie boli pre mňa veľmi príjemnou skúsenosťou.”

Slavomír

“Bol som velmi spokojný. Môžem doporučiť.”

Milan Lesák

“Radi by sme vyzdvihli ochotu a zároveň vysokú profesionalitu pani Balkovej, vďaka nej predaj nášho bytu prebehol rýchlo a hladko. Po celý čas bola veľmi ústretová, spoľahlivá a celý proces dokázala viesť tak, že sme si boli istí úspešným koncom. Pani Balkovú jednoznačne odporúčame pri predaji, či kúpe akejkoľvek nehnuteľnosti, boli sme maximálne spokojní po každej stránke.”

Vladimír Jakubčiak

“Zo službou pani Balkovej sme veľmi spokojní. Vysoko profesionálny a ľudský prístup. Na všetky situácie vecné riešenia, trpezlivosť, komunikácia úplne perfektná. Veľká vďaka pani Balkovej. Vzor, ako má vyzerať obchodník.”

E. Vandriaková

“Ďakujem pani Balkovej za profesionálny a zároveň ľudský prístup pri sprostredkovaní kúpy bytu pre moju mamku . Určite budem jej služby odporúčať mojim známym pri kúpe a predaji nehnuteľností.”

Anna Vrbičanová

“Ďakujeme veľmi pekne pani Milote Balkovej za jej profesionálny aj ľudský prístup pri predaji nášho bytu. Je to naozaj správny človek na správnom mieste. Pod jej vedením bol predaj nášho bytu veľmi úspešný a prebehol veľmi rýchlo a bezproblémovo. Ešte raz veľká vďaka a prajeme veľa spokojných zákazníkov.”

Jozef Kucko

“Ďakujem pani Balkovej za profesionálny prístup, seriózne, promptné a veľmi priateľské jednanie. Určite odporúčam túto realitnú maklérku každému kto hľadá profesionála pri kúpe a predaji nehnuteľnosti.”

Miroslava Holla

“Dobrý deň, pomocou realitnej spoločnosti TUreality sme predávali pozemok, všetko zabezpečovala realitná makléra pani Balková ktorá nám maximálne vyšla v ústrety, všetko pripravila o všetkom nás informovala, celé jej vystupovanie bolo profesionálne, odborné, ľudské, ďakujeme jej veľmi pekne. Služby pani maklérky Balkovej určite odporúčame, nech jej pan božko dá zdravie, ďakujeme.”

Štefan Ťažký

“Veľmi profesionálny prístup, promptne jednanie. Veľká spokojnosť s p. Balkovou. Fachmann vo svojom odbore. Dúfam že to nebolo naše posledné stretnutie. FANTAZIA!!”

Viera Jurášová

“Dar od Boha❤.Pani Balková je úžasná skúsená makléra, ktorá vám poradí a pomôže. Ja som veľmi vďačná za sprostredkovanie kúpi bytu a možnosť spoznať ďalšieho skvelého človeka❤!!!. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Vrelo odporúčam.”

Hiko Miroslav

“Veľmi pekne by sme sa chceli poďakovať p. Balkovej za profesionálny a ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Ešte raz ďakujeme M. Hiko a Z. Šoltesová”

Jozef Lomnický

“Ďakujem p. Balkovej za profesionálny prístup. Bola počas predaja vždy ochotná pomôcť a poradiť.”

Zuzana Strapoňová

“Touto cestou by som chcela poďakovať za výborne odvedenú prácu p. Balkovej pri predaji nášho bytu v Liptovskom Hrádku. Tak ako nám profesionálne pomohla nehnuteľnosť tento rok kúpiť, tak sme boli spokojní aj s predajom tej našej. Je to veľmi milá, komunikatívna osoba, pre ktorú je spokojnosť klienta prioritou. Ďakujeme.”

Lucia Briestenska Rostarova

“Profesionálna, odborná, láskavá, dôveryhodná....určite top maklérka. Ďakujem za pomoc, čas a poradenstvo pri rozhodovaní, ako aj rady a riešenia.”

Martin Mihalko

“Touto cestou chcem poďakovať p. Balkovej za profesionálny prístup a skvelú komunikáciu. Poskytla mi všetky potrebné informácie ohľadom kúpy bytu a vybavila všetky potrebné náležitosti. Vrelo odporúčam všetkým ktorí riešia nákup alebo predaj nehnuteľnosti.”

Jana

“Veľká vďaka p. Milote Balkovej za jej profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti. Oceňujem hlavne jej ochotu, ústretovosť a trpezlivosť pri zložitom predaji spojených nehnuteľností dvoch vlastníkov. Vrele odporúčam využiť jej služby pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré, veľa osobných ale aj pracovných úspechov.”

Daniel Papaj

“Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať maklérke pani Balkovej a TUreality za profesionálne odvedenú prácu pri predaji môjho rodinného domu. S pani Balkovou som bol veľmi spokojný od začiatku našej spolupráce. Vždy bola ústretová, vedela poradiť a pomôcť, o všetkom ma priebežne informovala. Vrelo ju odporúčam ďalším klientom. Má rada svoju prácu a vie ju robiť.”

Roman Bako

“Ďakujeme pani Balkovej za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a za profesionálny prístup, ktorý sme ocenili hlavne kvôli nášmu pobytu v zahraničí. Tak sme okrem obhliadky a prebratia nehnuteľnosti, zvyšok riešili telefonicky, mailom, alebo poštou. Pri obhliadke bola pani Balková trpezlivá a venovala nám dostatok času. Všetko dotiahla do úspešného konca za čo sme vďační. S pozdravom rodina Baková”

Miroslava Zacharová

“So službami p.Balkovej sme boli veľmi spokojní. Už pri prehliadke nehnuteľnosti bola veľmi milá. Komunikácia s ňou bola na profesionálnej úrovni-kedykoľvek k dispozícii, vždy sme o všetkom vedeli. Pozitívna tiež bola ústretovosť a empatia pani Balkovej. Pri preberaní bytu nám bolo všetko vysvetlené a taktiež nám poradila s prepisovaním apod. Celkový obchod prebehol rýchlo a bez väčších komplikácií. Určite odporúčame!”

Adrian Dratva

“Ďakujem pani Balkovej za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a bezpečne vďaka jej profesionalite a ochote.”

Miroslava a Roman Pustajovci

“Ďakujeme p. Balkovej za profesionálny,ľudský a spoľahlivý prístup pri predaji a kúpe našich nehnuteľností. S jej prácou a prístupom sme boli veľmi spokojní. Pomáhala nám pri predaji dvoch nehnuteľností a kúpe rodinného domu. Vrelo ju každému odporúčame.”

Michal R.

“Ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. So službami pani Balkovej sme boli spokojní.”

Katarína Mojžišová

“Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo, profesionálne a bez problémov.”

Ladislav a Ján Hričák

“Ďakujeme p. M. Balkovej za profesionálny, ľudský a trpezlivý prístup pri predaji našej nehnuteľnosti .”

Michaela Čániová

“Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať pani Balkovej za rýchle sprostredkovanie predaja domu. My ako kupujúci sme veľmi spokojní s rýchlym a serióznym obchodom. Určite odporúčame. Ďakujeme.”

GALYASOVCI

“CHCELI BY SME VÁM POĎAKOVAŤ ZA VÁŠ ČAS PANI BALKOVÁ, AJ ZA PROFESIONÁLNY PRÍSTUP. BOLI SME S VAMI VEĽMI SPOKOJNÍ A EŠTE RAZ VEĽKÉ ĎAKUJEME.”

Slodki

“S predajom s pomocou pani Balkovej sme boli spokojní, nemáme žiadne výhrady, môžeme ju len odporúčať.”

Martina Feketová a Lukáš Fekete

“Dobrý deň, formou tejto recenzie by som chcela za našu rodinu poďakovať pani Balkovej za jej skvelý prístup, pomoc s predajom našej nehnuteľnosti. Počas tohto procesu sme sa stretli s viacerými komplikáciami. Všetko sme vedeli vyriešiť pomocou rád a skúseností pani Balkovej. Venovala nám viac než veľa času a to si veľmi ceníme. S jej službami sme nadmieru spokojní. V budúcnosti máme v pláne riešiť ešte nehnuteľnosť v okrese LM a určite to budeme riešiť práve s pani Balkovou. Ešte raz veľká vďaka za pracovné nasadenie, profesionalitu a ľudskosť.”

Daniela Mikusiakova

“Veľmi pekne ďakujem za ľudský prístup a profi prácu.”

Alžbeta S.

“Touto cestou chceme poďakovať p. Balkovej za veľmi profesionálny, ľudsky prístup a skvelú komunikáciu. Vo veľa veciach nám poradila, vysvetlila ako postupovať, vďaka nej dnes mame vytúžene vlastné bývanie :) ak by sme v budúcnosti niečo kupovali/ predávali určite budeme kontaktovať p. Balkovú :)”

Majka

“Touto cestou sa chcem poďakovať za promptné vybavenie predaja nehnuteľnosti. Pani Balková vybavila všetko s maximálnou ochotou a v danom termíne. Odporúčam a ďakujem ešte raz.”

Z. Strapoňová

“Chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať p. Milote Balkovej za profesionálne sprostredkovanie kúpy rodinného domu. Verím, že už čoskoro budeme mať našu novú nehnuteľnosť na liste vlastníctva :-). Zároveň sme si p. Balkovú vybrali aj na výhradný predaj našej nehnuteľnosti.”

Rastislav Kacian

“Chceli by sme poďakovať p. Balkovej za skutočne profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nášho pozemku v Liptovskom Mikuláši. Oceňujeme hlavne trpezlivosť, ochotu a komunikáciu. Všetko prebehlo presne podľa našich očakávaní. Môžeme len odporučiť.”

Ivana a Jarko

“Touto cestou by sme chceli poďakovať pani Balkovej z TU REALITY za profesionálny prístup a veľmi príjemnú komunikáciu. Všetko sa vybavilo ako sa malo a hlavne bez starostí nám prichystala a pripravila všetky potrebné náležitosti , ktoré sú spojené s kúpou bytu. Určite by sme pani Balkovú odporučili aj ostatným potencionálnym klientom, nakoľko sme s jej prácou boli veľmi spokojní a nemáme žiadne výhrady.”

Jozef Husarčík

“Chcel by som vyjadriť pochvalu p. Balkovej za skutočne profesionálnu prácu pri predaji RD. Konala rychlo, účelne a dotiahla všetky detaily do úspešného konca. Vrelo odporúčam využiť jej služby!”

Miroslav Novotný

“Ďakujem pani Balkovej za pomoc pri hľadaní nehnuteľnosti pre našu rodinu a následne za rýchle vybavenie všetkých formalít. Dnes sme už majiteľmi rodinného domu k spokojnosti celej rodiny. Ešte raz vrelá vďaka.”

Lusi Tran

“Chcela by som sa poďakovať pani Balkovej za odbornú pomoc, trpezlivosť, ochotu a hlavne za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši.Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Som max. spokojná a odporúčam.”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať pani Balkovej pri predaji nehnuteľnosti v Bodiciach. Oceňujem jej profesionálny prístup pri predaji. Príjemná milá pani ktorá sa rozumie svojej práci. Odporúčam. Ak by som v budúcnosti riešil bývanie určite ju oslovím.”

Lucia Schwartzova

“Ďakujeme p. Balkovej za predaj nášho bytu. Boli sme veľmi spokojní s jej prístupom, s prácou a hlavne rýchlosťou. Nemáme žiadne výhrady. Môžeme len odporučiť. Schwartzova L.”

Milan Jančuška

“Touto cestou by som chcel poďakovať pani Balkovej za príkladný a profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti v Liptovskom Jáne. Spoluprácu s touto odborníčkou na reality vrelo odporúčam!”

Miroslava Machajová

“Touto cestou sa chceme poďakovať p.Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši .....maximálna spokojnosť ...odporúčam .. :)”

J. Filka

“Ďakujeme p. Balkovej za profesionálny, príkladný a promptný prístup. Kedykoľvek bola ochotná poradiť a pomôcť. Vrelo ju odporúčame každému kto kupuje/predáva nehnuteľnosť. Ešte raz ďakujeme.”

Tuchovci

“Chceli by sme sa pekne poďakovať p. Balkovej za profesionálny a priateľský prístup pri kúpe nasej nehnuteľnosti v Dúbrave. Vždy bola ochotná pomôcť a poradiť. Spoluprácu s pani Balkovou určite odporúčame.”

Dušan Debnar

“Chcel by som poďakovať pani Balkovej za profesionálny a zároveň priateľský prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Velmi kladne hodnotím aj jej skúsenosti rady a ochotu pracovat. Veľmi pekne ďakujem.”

Franekovci

“Touto cestou ďakujeme pani Milote Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho rodičovského domu v Liptovskom Hrádku.”

Jana Dekrétová

“Dobrý deň, týmto mailom chcem vyjadriť mimoriadnu spokojnosť s prácou pani Miloty Balkovej, ktorá predávala a aj predala moju nehnuteľnosť v L. Petre 45. Oceňujem jej profesionalitu a kladný prístup k svojej práci a aj k zákazníkom. Ďakujem veľmi pekne.”

Ivana Gubášová

“Chcela by som vyjadriť naše poďakovanie pani Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu a kúpe rodinného domu. Svoju prácu odviedla s vysokým pracovným nasadením, ochotou pomôcť a snahou čo najskôr vybaviť naše požiadavky. Predaj a kúpa nehnuteľností tak prebehli bez akýchkoľvek problémov a my sa už tešíme z nového bývania.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578