NA-PREDAJ-4-IZ.RD-RAKÚSKO-NOVOSTAVBA-NICKELSDORF-149m2

Cena: ?
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 32742
  • Predaj: Rodinný dom
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Realitná kancelária TUreality ponúka na predaj novopostavený 4 izbový rodinný dom ( typ bungalov) situovaný vo výbornej lokalite obec Nickelsdorf (Rakúsko). Ide o spolkovú krajinu Burgenland v okrese Neusiedl am See. Nickelsdorf je vzdialený od Bratislavy len 30 km čo je 20 minút autom. Ide o veľmi kvalitne postavený rodinný dom výlučne z rakúskych materiálov. Celková výmera pozemku je 602 m2. Zastavaná plocha je 149,15 m2. Úžitková plocha domu je 125,3 m2. Dispozícia domu: 4x izby, kuchyne, obývacia miestnosť, šatník, kúpeľňa s wc, komora, 2x technická miestnosť, a samostatné wc. Dom sa predáva v stave holodomu. RD je už skolaudovaný. Lokalita v ktorej sa dom nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V obci sa nachádza škola, škôlka, pošta, lekár, obchod a banka. V blízkosti sa nachádza veľmi obľúbené jazero Neusiedler See ( Neziderské jazero), ktoré ponúka dostatok športových aktivít. K cene domu treba pripočítať poplatky (notár, daň, RK). Info: gajdos@tureality.sk, tel.: 0905 480 189

Maklér
Juraj Gajdoš

Juraj Gajdoš

Email

gajdos@tureality.sk

Kontakt

0905480189

Referencia na makléra

Miroslav Minarik

“Perfektne odvedená práca pri predaji nehnuteľnosti. Veľké ĎAKUJEM, pánovi Gajdošovi.”

Lukas Burda

“Profesionálne odvedená práca, spolupráca na vysokej úrovni pri predaji nehnuteľnosti.Vrelo odporúčam pána Gajdoša a ďakujem.”

Norbert Ihnát

“Dobrý deň, som rád, že som mohol využiť práve Vaše služby pri predaji mojej nehnuteľnosti. Rád by som vyzdvihol profesionalitu a ústretovosť p.Gajdoša, bol mi veľmi nápomocný a kedykoľvek k dispozícií. Veľka chvala, určite Vás budem odporúčať môjmu okoliu. Ďakujem za spoluprácu.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578