NA PREDAJ!!! Rodinný dom v obci Dubovica na pozemku o výmere 4725 m2.

Cena: dohodou
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 29459
 • Predaj: OBJEKTY PRE BÝVANIE A REKREÁCIU
 • Poznámka k cene: právny servis v cene
 • Stav: Pôvodný stav
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Pozemok: mierne svahovitý
 • Možnosti využitia: rodinná rekreácia
 • Terajšie využitie: nevyužívané
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Výmera pozemku celkom: 4725 m2
 • Zastavaná plocha: 140 m2
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
 • Počet izieb: 3
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj slnečný rodinný dom, vhodný na bývanie, prípadne chalupárčenie v obci Dubovica, na pozemku o rozlohe úctyhodných 4725 m2. Výhodou je jeho dispozícia a dostupnosť. V obci Dubovica ležiacej 2 km od centra mesta Lipany je výborná občianska vybavenosť /ZŠ 1.- 4. r., MŠ, Knižnica, Kultúrny dom, Športové ihriská, Bowlingová dráha, Turistická ubytovňa/. Význam obce rastie vďaka neďalekej rekreačnej oblasti Dubovica – Žliabky, kde sú výborné podmienky pre zimné športy a turistiku. Dom, ktorý je situovaný v strednej časti obce pozostáva: z dvoch samostatných vstupov, troch obytných miestností, dvoch kuchýň, špajze, chodby, kúpelne /sedacia vaňa/ a samostatné WC. Postavený je tehál, strešnou krytinou sedlovej strechy je pozinkovaný plech. Dom je čiastočne podpivničený, suchý, napojený na verejný vodovod, kúrenie je zabezpečené gamatkami, odpad je riešený žumpou Súčasťou domu je povala, pivnica, samostatne stojaca letná kuchyňa, kôlňa, kopaná studňa a ovocná záhrada. Na pozemku sú z IS: vodovodná, elektrická a plynová prípojka, odpad je riešený verejnou kanalizáciou. Dom potrebuje rekonštrukciu. Pozemok je vhodný pre podnikateľský zámer /rozparcelovaný na štyri stavebné pozemky, príjazdovú cestu a záhradu/. TREBA VIDIEŤ!!! Energetický certifikát nebol vytvorený. Rozmery na obrázku sú orientačné. V cene je zahrnutý kompletný právny servis TUreality, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti. PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA NA CENE MOŽNÁ!!! VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY Vám poskytne Mgr. Dušan Veber mob.0905 508 929, veber@tureality.sk

Maklér
Mgr. Dušan Veber

Mgr. Dušan Veber

Email

veber@tureality.sk

Kontakt

0905508929

Referencia na makléra

Bc.Pavol Kaperák

“Maximálna spokojnosť odporúčam.”

Peter

“Maximálna spokojnosť s realitným maklérom, mal ľudský prístup, férové jednanie, patrí mu moja vďaka.”

Ingrid Fedočáková Sivuličová

“Veľká spokojnosť s trpezlivosťou a vytrvalosťou pána "M"akléra D. Vebera. Môžem len odporučiť. Kedykoľvek je k dispozícii, prispôsobí sa klientovi a robí všetko preto, aby bola spokojnosť všetkých zúčastnených strán. Ďakujem za spoluprácu.”

Macejkovci

“Chceli by sme sa poďakovať pánovi Veberovi za ústretovosť pri kúpe bytu, flexibilnosť pri vybavovaní zmlúv, dokladov a dodatkov. Ďakujeme Macejkovci.”

Žaneta Semančíková

“Ďakujem za perfektný prístup pána Vebera. Rýchle jednanie, všetko prebehlo bez problémov. Ochotný a milý pán.”

Michaela Gazdová

“Ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a rýchle vybavenie:)”

Dušana Lentvorszká

“Som veľmi vďačná pánovi Veberovi, že mal k nášmu predaju nehnuteľnosti tak skvelý prístup. Bola komplikovaná situácia, no on sa jej zhostil s nasadením a profesionalitou. Taktiež som mu veľmi vďačná, že aj po predaji, keď sa vyskytli, nejaké dodatočné nezrovnalosti, vyriešil ich s prehľadom a promptne. V dnešnej dobe veľká vzácnosť. Veľmi mu držím palce v ďalšom profesionálom i súkromnom živote :-)”

Milina Sabová

“Chceli by sme sa poďakovať maklérovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálny prístup a ústretovosť pri odpredaji rodinného domu. Pomohol nám vybaviť všetky doklady potrebné k predaju nehnuteľností a plne rešpektoval naše požiadavky. Rodina Sabová”

Anna Olšavská

“Chcem sa ešte aj tu poďakovať p. Veberovi za jeho vysoko profesionálny prístup, starostlivosť po celý čas a jeho flexibilnosť pri vybavovaní a riešení potrebných záležitostí s predajom pozemkov. Sme Vám veľmi vďační za ochotu a ústretovosť. Srdečná vďaka.”

Klienti TUreality

“Týmto vyjadrujeme veľké poďakovanie pánovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálne a ľudské sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Vážime si jeho prácu na trhu nehnuteľností, kedy aj v náročných situáciách nachádza rýchle a vhodné riešenia. Počas celej doby zmluvného vzťahu v každom procese spolupráce prejavil záujem o potreby a očakávania klientov a zohľadnil ich v následnej realizácii svojej činnosti makléra. Ešte raz veľké ďakujeme!”

Mgr. Peter Kandrík s rodinou

“Dobrý deň, aj touto cestou musím poďakovať maklérovi TU reality Prešov pánovi Mgr. Dušanovi Veberovi. S jeho vysoko profesionálnym prístupom k odpredaju reality, starostlivosťou, flexibilitou po vyjdení inzerátu, nehnuteľnosť sa odpredala vo veľmi krátkom až neuveriteľnom čase do 24 hodín. Sme veľmi spokojní s jeho službou. Obrátili sme sa na odborníkov. Ďakujeme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578