POBOČKA TUreality LEVICE

Kpt. J. Nálepku 72, 93401 Levice


levice_exterier
levice_interier


Manažér


milos vigas

Mgr. Miloš Vigaš
manažér

vigas@tureality.sk
0903 596 333Makléri


angela polakova

Angela Poláková
realitný maklér

polakova@tureality.sk
0948 496 543

pavel ganecz

Ing. Pavel Ganecz
realitný maklér

ganecz@tureality.sk
0905 538 183


peter-luptak

Peter Lupták
realitný maklér

luptak@tureality.sk
0949 353 638Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIA NA MAKLÉROV

Levice
angela polakova

Angela Poláková

 • Predovšetkým chcem u p. Polákovej oceniť jej komunikatívnosť, ústretovosť a ochotu. Ako obrovské plus vnímam skutočnosť, že vždy zdvíha telefón a okamžite rieši potrebné náležitosti. S jej službami som spokojný. Vďaka nej sme kúpili byt, aký sme si predstavovali.

  Tomáš Dvorský
 • ANGELIKA, MARKÍZA MAKLÉROV Dovolil som si takto titulovať pani Polákovú po osobnej skúsenosti s ňou. Na stránke TUreality som našiel zaujímavý pozemok, taký, ktorý úplne zodpovedal mojim predstavám a aký som nevedel nájsť za posledných 10 mesiacov. Už prvý dojem z pani Angeliky, počas telefonického rozhovoru s ňou, bol úplne iný, ako som bol doteraz zvyknutý u iných maklérov z iných RK. Prekvapil ma predovšetkým jej príjemný, zvonivý hlas. Avšak, hlavným dôvodom, pre ktorý som sa rozhodol napísať týchto pár viet, bol jej osobný prístup a správanie sa počas obhliadky pozemku. Vôbec nepôsobila ako "odmeraná tvrdá profesionálka", ktorá svoj cieľ dosahuje vždy iba cez mŕtvoly a peniaze. Počas obhliadky, ktorá trvala vyše hodiny, som dostával uspokojivé faktické odpovede na moje nekonečné otázky. Bolo zrejmé, že si dala tú námahu, aby si naštudovala všetko podstatné o ponúkanej nehnuteľnosti. Na záver obhliadky mi povedala, aby som doma v kľude o všetkom popremýšľal, keď bude treba, môžeme sa znovu stretnúť a môžem jej kedykoľvek zavolať. Nenútila, netlačila, nestresovala, bola trpezlivá. A prečo som toto všetko napísal? Zažil som totižto maklérov, ktorí mi nevedeli povedať do telefónu ani len základné rozmery nimi ponúkaných pozemkov. Dokonca, keď som v ten deň u nich nič "nekúpil" a volal som o dva dni neskôr, mobil ani nedvihli, ani nezavolali naspäť. Všetko presne v duchu : " Ak hneď nekúpiš, potom už neotravuj !" Vážená RK, tlmočte prosím moju spokojnosť a poďakovanie pani Angelike.

  Ivan Horáček
 • Dobrý deň, jsme občani z České republiky a tiež sme sa obrátili na zdejší realitnú kancelár TU Reality na paní maklérku Angelu Polákovou, aby nám zprostredkovala nákup aj predaj nehnuťelnosti ktorú máme na okrese Nové Zámky. Už ze vzdáleného príchodu k nám paní maklérka Poláková vyzařovala zo svojej ľudský osobnosti profesionálný odbornosti aj prístupu že uzatvoríme daný obchod ktorý nemal žiadnu chybu, ba navíc paní maklérka Poláková nám ako obyčajným občanů podala pomocnú ruku aj s pomocnou prácou v domčeku pokud by bolo potreba, což sa nikde jen tak nevidí v takomto prístupu realitního makléra a malo by takých ľudí maklérov být viac, ktorý nezyštne aj dobrým slovom a pohlazením na duši pomožu. Paní makléřka ANGELA POLÁKOVÁ zostala v našich českých srdcích a rádi na její osobnost zo srdca vzpomínáme. Paní maklérka Poláková dává dobrú energii ako slnéčko. Takový skutečně dobrý makléry by mali aj být finančně riadně odměmený aby nám neutekali inam ke konkurecii. Vážené paní maklérce Angele Polákové za její profesionálny osobnostný prístup moc ďakujeme a ako takový Realitný kancelárii prajem veľa dobrých maklérov aby toto poslání brali skutočne ako "koníček" Paní maklérka Angela Poláková ma další benefit, a to aj že její osobnosť je velice vztrícna, obetavá, spolehlivá a odpovědná za svoje každé slovíčko,má velké srdca pre všetkých dobrých a čestných ludí a tohoho si velice ctíme. Prajem všetkým vašim zamestnancům TU Reality hodně osobných a pracovných úspechů a veľa zdravia.

  Jan Beneš
 • Dobrý deň, sme z levického okresu a mali sme na predaj rodinný dom po zosnulých rodičoch. Pokúšali sme sa ho predať 8 rokov aj z vlastných síl aj prostredníctvom iných realitných kancelárií, ale márne. Až nás oslovila pani Poláková, ktorá sa dozvedela, že máme snahu predať dom. Už prvé kontakty s ňou boli veľmi povzbudzujúce. Je to veľmi milá, srdečná a spoľahlivá pani, ktorá má veľmi dobrý, ľudský prístup ku svojej práci a má snahu ľuďom pomôcť. Jej snaha o predaj nášho domu nakoniec skončila úspechom, dom je predaný, my sme spokojní a sme veľmi radi, že sme túto pani maklérku mohli spoznať. Ľudskosť a jej nezištná pomoc znamená mnohokrát viac ako akékoľvek iné vlastnosti, samozrejme oceňujeme aj jej odborné znalosti. Prajeme jej veľa úspechov, tak v pracovnom ako aj v osobnom živote. rodina Fehérová

  Alžbeta Fehérová


pavel ganecz

Ing. Pavel Ganecz

 • Chcem sa poďakovať maklérovi pánovi Ing. Pavlovi Ganeczovi za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Ešte som nemal makléra, ktorý by mi priniesol zmluvy domov, milo ma to prekvapilo. Tiež ma milo prekvapilo že realitka zaplatila kolky na katastri. Makléra musím pochváliť za komunikáciu, korektnosť a spoľahlivosť. Kedykoľvek som zavolal ,vždy som sa dovolal. Ešte raz ďakujem.

  Vladimír Šmehyl
 • Chceli by sme sa poďakovať Ing. Pavlovi Ganeczovi za absolútne profesionálny prístup a ochotu pri jednaní ohľadom ponuky a predaja nehnuteľností, ktoré má vo svojom portfóliu. Vďaka nemu aj napriek tohto ťažkého obdobia vždy dokázal byť včas na dohodnutom mieste, za každým mal perfektné vystupovanie, vždy vedel dobre poradiť a bol ochotný pomôcť vo všetkom, o čo sme ho požiadali. Vedel profesionálne odpovedať na všetky otázky, ktoré nás zaujímali a vďaka nemu sme zmenili pohľad na činnosť realitných maklérov. Vyslovujeme absolútnu spokojnosť s jeho aktivitami v oblasti ponuky a predaja nehnuteľností a oceňujeme jeho inzerciu na webových portáloch. Rodina Nováková.

  Peter Novák


Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder