Halková 2761/33
Žilina 010 01
info@tureality.sk
www.tureality.sk
+421 948 777 027
+421 948 777 037POBOČKA TUreality Žilina

Malá Praha – Žilina


pobocka

Adresa


Malá Praha
010 01 Žilina

Otváracie hodiny


Pondelok :
9.00 – 17.00
Utorok :
9.00 – 17.00
Streda :
9.00 – 17.00
Štvrtok:
9.00 – 17.00
Piatok :
9.00 – 17.00Makléri ŽILINA

Matúš Mudrý
maklér Žilina

mudry@tureality.sk
0905 855 925


Barbora Mažgútová
maklér Žilina

mazgutova@tureality.sk
0908 528 207


Miroslav Šenkýr
maklér Žilina

senkyr@tureality.sk
0903 530 222

Tibor Cvacho
maklér Žilina

cvacho@tureality.sk
0903 744 604


Ján Haluška
maklér Žilina

haluska@tureality.sk


Roman Pechočiak
maklér Žilina

pechociak@tureality.sk
0948 107 551

Ing. Ernest Drončovský
maklér Žilina

droncovsky@tureality.sk
0903 310 506


Adam Zuščák
maklér Žilina

zuscak@tureality.sk
0918 303 247


REFERENCIA NA MAKLÉEROV

ŽilinaMatúš Mudrý
matus-za

mudry@tureality.sk

 • S predajom môjho bytu som maximálne spokojný...TUreality rád odporúčam aj ostatným (tiež boli maximálne spokojní či už pri predaji alebo kúpe)...no a čo sa týka prístupu makléra tak Mudrý je TOP maklér...touto cestou sa chcem poďakovať za sprostredkovanie predaja a vôbec neľutujem, že som využil služby tejto realitnej kancelárie...ešte raz ĎAKUJEM!!!

  Marcel Kopas
 • S predajom mojho bytu som maximalne spokojny...TU-REALITY rad odporucam aj ostatnym(tiez boli maximalne spokojny ci uz pri predaji alebo kupe)...no a co sa tyka pristupu maklera tak p.MUDRY je TOP makler...touto cestou sa chcem podakovat za sprostredkovanie pradaja a vobec nelutujem ze som vyuzil sluzby tejto realitnej kancelarie...este raz DAKUJEM!!! Marcel Kopas

  Marcel Kopas

Tibor Cvacho
tibor-za

cvacho@tureality.sk
0903 744 604

 • So službami spoločnosti TUreality som bol nadmieru spokojný, všetko prebiehalo podľa dohodnutých podmienok. Veľmi oceňujem aktivitu zo strany realitného makléra o všetkom som bol informovaný, naozaj som mal pocit, že som pre nich najdôležitejší klient. Pomohli mi k predaju bytu aj kúpe bytu presne podľa mojich predstáv, za čo im budem vždy vďačný.

  Majcher

Ing. Ernest Drončovský
ernest-za

droncovsky@tureality.sk
0903 310 506

 • Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie Vašej realit. kancelárii TUreality, za korektný prístup, spoľahlivosť a tiež vysoko profesionálny prístup Vašich pracovníkov. Konkrétne som spolupracovala s p.Drončovským, ktorému chcem touto cestou poďakovať. Pekný deň a veľa pracovných úspechov želám.

  Viera Šimková
 • so službami realitného makléra pána Drončovského som bol maximálne spokojný. Všetko bolo na úrovni bez akýchkoľvek problémov. Práca presná, ba dokonca nad rámec. Nepresadzovanie svojich potrieb, podstatné boli požiadavky klienta.

  Kontšek
 • Bola som veľmi spokojná z Vašimi službami. Zodpovednosť, trpezlivosť, spolupráca aj po podpise zmluvy, vysvetlenie detailov mňa veľmi potešilo. Najviac však som ocenila že ste na nás netlačili, nenútili rýchlo vybrať nejakú variantu. Aj som spokojná s bytom ktorý sme si kúpili:)

  Anna Borets
 • Pri predaji môjho domu v Snežnici č.p. 347, ma oslovilo viacero RK, zo Žiliny, jednou z nich bola aj TUreality, ktorú zastupoval p. Drončovký. Jeho prístup bol od začiatku komunikácie vysoko profesionálny. Najviac ma prekvapil (príjemne) jeho prístup, keď s kupujúcim už bola podpísaná predbežná zmluva, ale sa zistilo, že niektoré části domu, nie sú zapísané na katastrálnom úrade. Vtedy si p. Drončovský zobral všetko na starosť, a potrebné veci dotiahol do zdarného konca tak, že sa predaj domu uskutočnil. Touto cestou chcem p. Drovčovskému ešte raz poďakovať.

  Štefan TOMÁŠ

Barbora Mažgútová
mazguova-tu

mazgutova@tureality.sk
0908 528 207

 • Chceme podakovať firme TUreality osobne p.Mažgútovej Barbore, za predaj nášho bytu, ktorý sa realizoval 11/2016 v rýchlom čase kde maklér bol veľmi promptný, rýchly a obchod prebehol na 1* so spokojnosťou. Určite odporúčam kvality realitnej kanclárie TUreality - Žilina. S pozdravom Marček s rodinou.

  rodina Marčeková
 • Dobrý deň, chcela by som vyjadriť spokojnosť s maklérkou p.Mažgútovou, ktorá sa mi venovala pri predaji nehnuteľnosti v plnom rozsahu. Ďakujem veľmi pekne. S pozdravom Vaša spokojná klientka.

  Emília Šramová

Miroslav Šenkýr
miro-za

senkyr@tureality.sk
0903530222

 • Chcem Vám vysloviť poďakovanie za odvedenú prácu pri sprostredkovaní kúpy bytu v ZA. Oceňujem Vašu vysokú profesionalitu, dochvíľnosť a trpezlivosť, s akou ste pristupovali k nám ako zákazníkom aj napriek problémom ktoré sa vyskytli zo strany predávajúceho. Vyzdvihujem aj rýchlosť spracovania zmien v zmluvách a ochotu celého týmu TUreality pri riešení vzniknutých problémov. Určite Vás odporučím svojim známym. Prajem pekný deň.

  Jaroslav Švrlo
 • Volám sa Martinik Peter a cez realitnú kanceláriu TUreality sme kupovali a zároveň predávali byt v Bytči a ak by sme mali prácu pána Šenkýra a Vášho právnika hodnotiť známkou,tak by to bolo na výbornú a určite by som Vás odporučil aj svojim známym. S pozdravom Martinik Peter.

  Martinik Peter