POBOČKA TUreality ŽILINA

Hálkova 2761/33, 010 01  Žilina


tureality-zilina-kancelaria-2
tureality-zilina-kancelaria


Makléri ŽILINA


mudry

Matúš Mudrý
realitný maklér

mudry@tureality.sk
0905 855 925

hamala

Peter Hamala
realitný maklér

hamala@tureality.sk
0905 700 597


droncovsky

Ing. Ernest Drončovský
realitný maklér

droncovsky@tureality.sk
0903 310 506

barbora_mazgutova

Barbora Mažgútová
realitný maklér

mazgutova@tureality.sk
0908 528 207


jan_haluska_600x600

Ján Haluška
realitný maklér

haluska@tureality.sk
0911 471 111

zuzcak

Adam Zuščák
realitný maklér

zuscak@tureality.sk
0918 303 247Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Žilina

Bc. Tibor Cvacho

 • Dobrý deň, moja skúsenosť s realitnou kanceláriou TU-reality je výborná. Realitný maklér p. Bc. Tibor Cvacho bol ústretový počas celej realizácie nákupu nehnuteľnosti a vybavoval moje žiadosti bez čakania. Oceňujem aj jeho pozitívny prístup ku mne ako zákazníkovi a príjemné jednanie. Ochotný všetko vysvetliť. Odporúčam realitnú kanceláriu aj ostatným potenciálnym klientom.

  Denisa Kudlová


Matúš Mudrý

 • Dobrý deň, môžem povedať, že referencia je vysoko pozitívna. Pán Mudrý je ústretový, ochotný rozumný človek, za ktorého prístup veľmi ĎAKUJEME a prajeme si, aby takýchto ľudí bolo, čo najviac. Pekný deň!

  Janka Hrankaiová


Ernest Drončovský

 • Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať realitnému maklérovi Ernestovi Drončovskému, ktorý pred časom zrealizoval predaj bytu v Ziline. Aj napriek zložitej situácii,v ktorej som bola, bol veľkou pomocou, trpezlivý,s profesionálnym prístupom. Určite by som ho odporučila a prajem veľa úspechov.

  Andrea Bariaková
 • S TUreality konkrétne s pánom Drončovským sme nadmieru spokojní. Profesionálna práca, ústretovosť a veľmi slušné vystupovanie pána Drončovského. Ďakujeme za spoluprácu.

  Ivan Dojčiak, Klaudia Dojčiaková
 • Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie vašej realitnej kancelárii TUreality za korektný prístup, spoľahlivosť a tiež vysoko profesionálny prístup vašich pracovníkov. Konkrétne som spolupracovala s p. Drončovským, ktorému chcem touto cestou poďakovať. Pekný deň a veľa pracovných úspechov želám.

  Viera Šimková
 • Dobrý deň p. Drončovský. S Vašimi službami sme boli mimoriadne spokojný. A to ako pri kúpe, tak aj predaji nehnuteľnosti. Veľmi sa nám páčilo, že ste si vždy našiel čas, dokonca myslím jedna obhliadka bola v nedeľu. Všetko prebehlo hladko, prepisy energií, porada s hypo procesom, porada pri poistkách, obhliadky. Veľmi nás to odbremenilo. Ďakujeme.

  manželia Hraškovci
 • S manželkou jsme se rozhodli přestěhovat do většího bytu a na základě doporučení jsme využili služeb pana Drončovského. Neskutečně pozitivně nás překvapilo, že pán Drončovský dokázal prodat náš byt za 4 dny (z toho 2 byly víkendové) a neopomněl při tom v podstatě na nic - od poradenství vedeného v přítelském duchu až po pečlivou přípravu dokumentace a veškerých nutných podkladů. Cítili jsme se jako klienti silného partnera, o které je postaráno od začátku až do konce s náležitou péčí a vážností. Mnohokrát děkujeme a v budoucnu se velmi rádi opět obrátíme ve služby tohoto kvalitního realitního poradce.

  Jan Beneš
 • Pri predaji môjho domu v Snežnici č.p. 347, ma oslovilo viacero RK, zo Žiliny, jednou z nich bola aj TUreality, ktorú zastupoval p. Drončovký. Jeho prístup bol od začiatku komunikácie vysoko profesionálny. Najviac ma prekvapil (príjemne) jeho prístup, keď s kupujúcim už bola podpísaná predbežná zmluva, ale zistilo sa, že niektoré časti domu nie sú zapísané na katastrálnom úrade. Vtedy si p. Drončovský zobral všetko na starosť a potrebné veci dotiahol do zdárneho konca tak, že sa predaj domu uskutočnil. Touto cestou chcem p. Drončovskému ešte raz poďakovať.

  Štefan Tomáš
 • So službami realitného makléra pána Drončovského som bol maximálne spokojný. Všetko bolo na úrovni bez akýchkoľvek problémov. Práca presná ba dokonca nad rámec. Nepresadzovanie svojich potrieb, podstatne boli požiadavky klienta.

  Peter Kontšek
 • Ďakujem pekne ešte raz za sprostredkovanie predaja chaty, predovšetkým si vážim Vašu profesionalitu, rýchlosť, korektné vystupovanie a dodržiavanie časového harmonogramu v jednaní. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

  MuDr. Štefan Dlugoš
 • Vážený pán Drončovský,chcem Vám i realitnej kancelárií TUreality, s. r. o., v mene celej našej rodiny poďakovať za úspešné zvládnutie predaja našej nehnuteľnosti. Osobitne oceňujeme Váš profesionálny ako aj odborný prístup, dobré rady, ochotu a pružnosť, prejavený entuziazmus a v neposlednej rade " ľudské vnímanie" a prístup. Prajeme Vám do ďalšieho života veľa energie a úspechov tak v pracovnej ako aj v súkromnej oblasti, aby Vaše zanietenie zamerané na výkon a ľudský rozmer vnímania, Vás posunul vo Vašom živote smerom, akým si želáte... Veľa šťastia a ďakujeme.

  Jana Brezinová s rodinou


Adam Zuščák

 • Moja skúsenosť s TU reality je veľmi dobrá. Maklér pán Zuščák bol veľmi ochotný a ústretový. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme pekný deň.

  Ivana Šlapková


Ján Haluška

 • Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a bez problémov. Pán Haluška bol maximálne ústretový, ochotný a milý. Čo veľmi oceňujem, je férové jednanie narovinu bez akéhokoľvek zavádzania. Pána Halušku môžem len odporúčať, pretože ja som bola nesmierne spokojná a za spoluprácu mu týmto ešte raz veľmi pekne ďakujem.

  Anita Gejdošová
 • Vaša realitná kancelária TUreality Žilina, konkrétne realitný maklér pán Ján Haluška mi veľmi pomohol pri predaji mojej nehnuteľnosti. Veľmi oceňujem jeho ľudský prístup ku mne ako zákazníčke. Veľmi ochotne mi vysvetľoval všetky podmienky a postupy pri uskutočňovanej transakcii. Dodržiaval časy obhliadok a prichádzal pripravený na základe vopred zistených skutočností. Vystupovanie bolo profesionálne a zodpovedné. Na základe uvedených skutočnosti predaj prebehol bez problémov za čo veľmi pekne ďakujem.

  doc.Ing.Katarína Šlopková, CSc
 • Moja skúsenosť s TU reality je veľmi dobrá. Maklér pán Haluška je ústretový a ochotný. celý obchod bol prevedený na profesionálnej úrovni. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

  Miroslava Ďuricová

Napíšte nám referenciu


[]
1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder