POBOČKA TUreality SENEC

Moyzesova 6, 903 01 Senec


senec_exterier
senec_interier


Makléri SENEC


lukacovicova

Anna Lukačovičová
realitný maklér

lukacovicova@tureality.sk
0918 602 817

kropacsekova

Anna Kropacseková
realitný maklér

kropacsekova@tureality.sk
0905 378 954Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Senec

Anna Lukačovičová

  • Dobrý deň, musím skonštatovať, že Vaša maklérka - pani Lukačovičová mala naozaj dôsledný a profesionálny prístup. Nič nevynechala, vždy dodržala slovo, ako aj termíny, vždy promptne reagovala na e-maily, taktiež bola presná na dohodnutých schôdzkach, nikdy nevynechala dohodnuté termíny, a prišla načas. Taktiež vybavila čo bolo treba na úradoch, katastri a podobne. Živo sa zaujímala o dodržanie presného postupu vybavovania nadväzných vecí, a pohotovo reagovala na naše otázky. Sme s ňou naozaj spokojní, a radi ju odporučíme aj ďalším záujemcom o reality, ktorí sa obrátia práve na Vašu realitnú kanceláriu! Ešte raz ďakujeme!

    Marián Chrvala
  • Dobrý deň. Mám veľmi pozitívnu skúsenosť s TU REALITY, konkrétne s pani Lukačovičovou zo SENECKEJ pobočky. Kvalitný profesionálny empatický prístup.....vybaví aj nad rámec povinností, ďakujem.

    Andrea Takácsová
  • Chcem sa poďakovať za naše nové bývanie, vďaka realitnej maklérke pani Lukačovičovej z kancelárie zo Senca, jej ľudským prístupom a úžasným správaním vždy s ochotou pomôcť a hlavne poradiť v každej situácii, ešte raz srdečná vďaka za všetko.

    Lenka Palečková

Napíšte nám referenciu


[]
1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder