POBOČKA TUreality ŠAĽA

Nitrianska 6A, 927 05 Šaľa


sala_exterier
sala_interier


Manažér


milos vigas

Mgr. Miloš Vigaš
manažér

vigas@tureality.sk
0903 596 333
Makléri


pulcova

Natália Pulcová
realitný maklér

pulcova@tureality.sk
0902 208 854

uniphoto_logo

Mgr. Beáta Bedecsová
realitný maklér

bedecsova@tureality.sk
0911 958 737


kmetkova

Ing. Monika Kmeťková
realitný maklér

kmetkova@tureality.sk
0911 880 204Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Šaľa

Natália Pulcová

 • Pani Pulcová sa drží pravidla: každý dom si nájde svojho majiteľa. A tak sa aj stalo. Pri predaji nášho domu našla nového majiteľa, ochotne, promptne, má veľký prehľad čo kde a ako vybaviť, i keď to patrí k jej práci, ale žiaľ nie každý maklér to ovláda a vie svoju prácu prezentovať profesionálne ako ona. 100% spokojnosť s jej servisom.

  Marta Brnova
 • Touto cestou by sme sa chceli poďakovať za služby, spoluprácu ale hlavne profesionálny, ľudský a korektný prístup pani Pulcovej počas obdobia kedy nám pomáhala pri kúpe nehnuteľnosti. Je to žena u ktorej je vidieť že ju táto práca baví a že jej prioritou je v prvom rade spokojný klient pre ktorého kúpu (predaj) nehnuteľností zabezpečuje. Ďakujeme Natália.

  Erich a Katarína Lackneroví
 • Skvelá opakovaná skúsenosť. Ďakujem p. Pulcovej za jej veľmi profesionálny prístup. Je milá, promptná, precízna a výborná v tom, čo robí. Po prvej pozitívnej skúsenosti som sa druhýkrát rozhodla osloviť iba ju. Odporúčam ju každému klientovi.

  Ingrid Lanczová
 • Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom a ústretovosťou p. Natálie Pulcovej, vždy všetko vysvetlila a poradila,úplná spokojnosť, takže velké ďakujeme. S pozdravom Milan Líška

  Milan Líška
 • Boli sme veľmi spokojní s prácou p. Pulcovej. Bola veľmi milá, šikovná a ochotná. Určite odporúčam!

  Agáta Kovácsová
 • Rýchle a profesionálne jednanie maximálna spokojnosť.

  Norbert Németh
 • S pani maklérkou Natálkou Pulcovou sme boli nadmieru spokojní. Je to veľmi ochotné a milé žieňa. Snažila as nám pomôcť aj keď to nebolo jednoduché, ale podarilo sa. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE.

  Martin Tomovič
 • S prácou maklérky sme spokojní. Milá, ochotná, ústretová. Určite odporúčam!

  Eva Lukovičová
 • Absolútna spokojnosť a profesionalita s ktorou pristupuje ohľadom predaja i mimo pracovného času. Málo je takých maklérov, viem o čom hovorím.

  Richard Csanaky
 • Sme veľmi spokojní s prácou pani N. Pulcovej, je to príjemná a trpezlivá osôbka, veľmi ľudská a ústretová, komunikovala s nami aj mimo svojej pracovnej doby keď sa nám skôr nedalo. Prácu si viedla veľmi dobre. Takto si predstavujem profesionálnu prácu človeka vo svojom odbore.

  Zita Šípková
 • Oceňujem spoluprácu so spoločnosťou TUreality. S ich prácou som veľmi spokojný. Do ničoho nás netlačili a akceptovali mnou požadovanú predajnú cenu nehnuteľnosti. Musím pochváliť veľmi dobrý prístup k predávajúcemu, tak aj k kupujúcemu. Čo je dôležité, neskúšali to na nás zo "žiadnymi fintami", za čo si ich prácu nesmierne vážim. Veľa šťastia TUreality team, nech sa vám darí a prajem vám veľa spokojných klientov!

  Roman PetovskyIng. Monika Kmeťková

 • Veľmi milá, ochotná, nápomocná. Po desiatich mesiacoch kontaktu s realitnými maklérmi môžem skonštatovať, že takých, ako je ona, je v tomto odbore veľmi málo. Odporúčam!!!!

  Drahomíra Tvrdoňová

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder