POBOČKA TUreality LUČENEC

T. G. Masaryka 7, 984 01 Lučenec


lucenec_exterier
pobocka_lucenec


Manažér


viktor berlecky

Mgr. Viktor Berlecký
manažér

berlecky@tureality.sk
0903 787 338Makléri


martonova

Mgr. Marcela Martonová
realitný maklér

martonova@tureality.sk
0911 223 255

pitonakova tureality

Denisa Pitoňáková
realitný maklér

pitonakova@tureality.sk
0949 282 970Otváracie hodiny


Pondelok – Piatok : od 9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Lučenec

Marcela Martonová

  • Týmto by som sa chcela veľmi poďakovať TUreality, konkr. p. Martónovej, ktorá bola vždy k dispozícii a odpovedala dôkladne na všetky naše otázky. Vždy vyhovela našim požiadavkám a bola maximálne trpezlivá a ochotná. Mali sme skúsenosť s viacerými realitkami v meste, no TUreality je ta najlepšia vo všetkých smeroch. Ak by sme v budúcnosti potrebovali znova niečo kupovať alebo predávať isto sa s veľkou radosťou obrátime na Vás.

    rodina GanocziDenisa Pitoňáková

  • Na odporúčanie sme začali riešiť s touto pani maklérkou predaj rodinného domu. Od začiatku sme vedeli, že to nebude ľahké, vzhľadom na lokalitu a veľkosť domu. No vďaka skúsenostiam pani Denisy sa to podarilo v priebehu pár mesiacov! Pani Denisa je veľmi milý a bezprostredný človek a so všetkým nám pomohla, všetko zorganizovala a zabezpečila. Určite ju ako pani maklérku môžeme len poradiť a rovnako aj celú spoločnosť TU REALITY odporučiť.

    Mária Kvietiková
  • Dobrý deň! Veľmi spontánne sme sa rozhodli s kúpou bytu na Slovensku. Nemali sme skúsenosti ako to práve prebieha v našom okolí, keďže sa na Slovensku nezdržiavame, a poviem pravdu mali sme obavy. S prístupom pani Pitoňákovej sme boli ale nesmierne spokojní. Vysvetlila, poradila, všetko zorganizovala. Aj keď nám nebolo niečo jasné, vyšla nám v ústrety. Ja môžem len odporúčať, a určite ďalšiu kúpu, či predaj budeme riešiť práve cez túto usmievavú maklérku z Lučenca. Ďakujem ešte raz. Za nás 5*

    Eva Sobonska

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder