POBOČKA TUreality LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Moyzesova 4358/9, 031 01 Liptovský Mikuláš


LM_exterier
LM_interier


Makléri LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ


milotka_balkova_web_600px

Milota Balková
realitný maklér

balkova@tureality.sk
0905 960 358

bella

Robert Bella
realitný maklér

bella@tureality.sk
0905 501 679Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Liptovský Mikuláš

Milota Balková

 • Dobrý deň, týmto mailom chcem vyjadriť mimoriadnu spokojnosť s prácou pani Miloty Balkovej, ktorá predávala a aj predala moju nehnuteľnosť v L. Petre 45. Oceňujem jej profesionalitu a kladný prístup k svojej práci a aj k zákazníkom. Ďakujem veľmi pekne.

  Jana Dekrétová
 • Chcela by som vyjadriť naše poďakovanie pani Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu a kúpe rodinného domu. Svoju prácu odviedla s vysokým pracovným nasadením, ochotou pomôcť a snahou čo najskôr vybaviť naše požiadavky. Predaj a kúpa nehnuteľností tak prebehli bez akýchkoľvek problémov a my sa už tešíme z nového bývania.

  Ivana Gubášová
 • S predajom s pomocou pani Balkovej sme boli spokojní, nemáme žiadne výhrady, môžme ju len odporúčať.

  rodina Słodki


Robert Bella

 • S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.

  Pavel
 • K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou.

  Zuzana K
 • Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov

  Simona Devečková
 • Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.

  Dáša Ivanová
 • Dobrý deň. Rada by som ocenila služby Vášho realitného makléra R. Bellu z L. Mikuláša. Perfektný profesionálny prístup! Nakoľko som predávala byt na diaľku - zo zahraničia p. Bella bol dostupný v akýkoľvek čas, maximálne ochotný. Vysoko oceňujem zhotovenie profi-fotografií z mojej nehnuteľnosti, čo určite dopomohlo k úspešnému predaju. Pána Bellu môžem doporučiť všetkým potencionálnym klientom Vašej realitnej agentúry.

  Dana Lukáčová
 • Chcem sa poďakovať vašej realitnej kancelárii Tureality pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.

  Ján Marko

Napíšte nám referenciu


[]
1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder