Mgr. Karol Bohovič

Oceníme váš zodpovedný a proaktívny prístup k práci. Sami si určite, koľko chcete zarábať – horný limit neexistuje. Spoľahnite sa na profesionálne vedenie a silnú marketingovú podporu. Nájdete u nás priateľov, silný kolektív a zábavu.
Ako svoje začiatky a prácu v TUreality vníma maklér Karol?

Koľko si mal rokov, keď si začal pracovať v TUreality?

V TUreality som začal pracovať vo veku 29 rokov ako právnik. Ako realitný maklér som v TUreality začal pracovať ako 30 ročný.

Prečo si začal podnikať v realitnom biznise?

S nehnuteľnosťami som pracoval od skončenia vysokej školy ako právnik. „Právničina“ ma priviedla aj do TUreality. Spoločnosť sa rozrastala (a stále rozrastá) a právnici len tak tak stíhali spracovávať veľké množstvo právnickej agendy. Som rád, že som to bol práve ja, ktorý doplnil partiu právnikov. Po čase som zistil, že práve predaj nehnuteľností je pre mňa to pravé. Som rád, že môj šéf, Martin Majdák mi „prestup“ v rámci TUreality povolil a myslím, že ani jeden z nás neľutuje. 🙂 Množstvo skúseností, ktoré som ako právnik nabral, doteraz pri predaji nehnuteľností využívam.

Aké boli tvoje pocity pred vstupom do TUreality?

Už na základe môjho prvého stretnutia s mojim budúcim šéfom som cítil, že TUreality je spoločnosť, ktorá chce neustále napredovať a stať sa jednotkou na trhu. Chcel som TU pracovať. Samozrejme, pri zmene zamestnania sú vždy určité obavy, napr. ohľadom kolektívu, no kolektív TU vždy bol a stále je na jednotku. Na predaj nehnuteľností som sa tešil, keďže som z pozície právnika videl, že ide o zaujímavú prácu s možnosťou nadštandardných zárobkov.

Čo ti napadne ako prvé, keď počuješ TUreality?

Úspešná, neustále sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá mení svoju stratégiu rozvoja podľa toho, ako sa mení situácia na trhu.

Čo ti dáva práca v TUreality?

Práca v TUreality mi dáva finančnú stabilitu a dobrý pocit po dobre vykonanej práci. Je naozaj dobrý pocit, ak ste niekomu splnili sen o bývaní. Takáto práca ale aj zaväzuje a nemožno ju brať na ľahkú váhu, keď si uvedomíme, v akých cenách sa nehnuteľnosti pohybujú. Pri všetkej úcte, nejde tu o predaj pečiva alebo elektroniky. Túto prácu treba brať so všetkou vážnosťou.

Čo by si odkázal potenciálnym záujemcom o prácu makléra v TUreality?

Je  treba na rovinu uviesť, že žiadna práca nie je vhodná pre každého a inak to nie je ani v tomto prípade. Ak niekto nemá rád prácu s ľuďmi a uprednostňuje teplé miestečko v kancelárii, asi nepôjde o prácu vhodnú pre neho. Ak ste sa v predchádzajúcej vete nenašli, nevidím dôvod, prečo prácu makléra neskúsiť 🙂 Možnosť zárobkov je neobmedzená. Nebudem zveličovať, ak napíšem, že práca makléra v TUreality zmenila nejeden život k lepšiemu.

Inšpiroval vás Karolov príbeh? Dajte nám o sebe vedieť prostredníctvom kontaktného formulára. Potrebujete viac informácii o kariére v TUreality? Pokračujte do sekcie Kariéra.

Pridajte sa k nám

1 Step 1
Menotvoje meno
Priezviskotvoje priezvisko
Telefónmobil
Mestomesto
Filezivotopis
cloud_uploadNahraj svoj životopis
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder