Ernest Drončovský

Ernest Drončovský

Oceníme vaše odhodlanie pracovať na sebe. Sami si určite, koľko chcete zarábať – závisí to len od vás. Spoľahnite sa na profesionálne vedenie, ktoré podporuje maklérov v ich profesionálnom a osobnostnom raste. Nájdete u nás priateľov, silný kolektív a zábavu.
Ako svoje začiatky a prácu v TUreality vníma maklér Ernest?
  1. Koľko si mal rokov, keď si začal pracovať v TUreality?

Mal som 30 rokov.

  1. Prečo si začal podnikať v realitnom biznise?

V realitách som začal pracovať, pretože milujem výzvy. V tomto biznise je obrovská konkurencia a to núti človeka na sebe stále pracovať a vzdelávať sa a to ma posúva dopredu nielen odborne, ale aj ľudsky.

  1. Aké boli tvoje pocity pred vstupom do TUreality?

Pred vstupom do TUreality som mal pocit nadšenia a zároveň aj obavy, nakoľko som išiel prvýkrát podnikať. Predtým som pracoval na TPP.

  1. Čo ti napadne ako prvé, keď počuješ TUreality?

Super kolektív, výborná atmosféra, priatelia 🙂

  1. Čo ti dáva práca v TUreality?

Práca v TUreality mi dáva možnosť splniť si vlastné sny a zároveň plniť sny aj svojich klientov. V tejto práci som spoznal mnoho skvelých ľudí, ako kolegov, tak aj klientov. Jednoducho táto práca ma baví a robím ju s radosťou.

  1. Čo by si odkázal potenciálnym záujemcom o prácu makléra v TUreality?

Potenciálnym záujemcom o prácu makléra by som odkázal, aby neváhali a zmenili svoj život. Pretože, mne táto práca život zmenila a to veľmi pozitívnym smerom.

Inšpiroval vás Ernestov príbeh? Dajte nám o sebe vedieť prostredníctvom kontaktného formulára. Potrebujete viac informácii o kariére v TUreality? Pokračujte do sekcie Kariéra.

Pridajte sa k nám

[]
1 Step 1
Menotvoje meno
Priezviskotvoje priezvisko
Telefónmobil
Mestomesto
Filezivotopis
cloud_uploadNahraj svoj životopis
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder