Natália Pulcová

Natália Pulcová

Oceníme vaše nadšenie pre prácu v realitách. Sami si určite, koľko chcete zarábať – horný limit neexistuje. Spoľahnite sa na profesionálne vedenie, ktoré podporuje rast každého jedného makléra. Nájdete u nás priateľov, silný kolektív a zábavu.
Ako svoje začiatky a prácu v TUreality vníma maklérka Natália?

Koľko si mala rokov, keď si začala pracovať v TUreality?

Mala som 23 rokov, keď som začínala.

Prečo si začala podnikať v realitnom biznise?

Po materskej dovolenke som si položila otázku čo budem robiť. Vždy ma to ťahalo k nehnuteľnostiam, k bytom, domom, fascinovali ma krásne zariadené domy, chcela som robiť niečo podobné. Vtedy som ešte nevedela, že to bude práve práca realitnej maklérky, ale teraz viem, že je to presne to, čo som chcela. Som vďačná za túto prácu, aj keď to nie je vždy ľahké. Nemám pevnú pracovnú dobu, ale kto by už len zbohatol, ak by pracoval od ôsmej do tretej.

Aké boli tvoje pocity pred vstupom do TUreality?

Obavy a váhanie samozrejme boli, nevedela som, čo presne všetko práca realitnej maklérky obnáša. Je to veľká zodpovednosť predávať ľudom ich strechu nad hlavou, ich celoživotné úspory. Pýtala som sa, ako ma budú vnímať a či mi budú dôverovať. Je to o ľuďoch, o mojom prístupe k nim, je to moja práca a ja sa ju snažím robiť najlepšie, ako sa dá. Mala som mylné predstavy, že veľa ľudí spoluprácu s realitnou kanceláriou úplne odmieta. Popasovať sa s týmito myšlienkami na začiatku nebolo jednoduché. Postupom času som získala skúsenosti a tieto obavy sa rozplynuli. Viem, čo robím a robím to s nadšením.

Čo ti napadne ako prvé, keď počuješ TUreality?

TU sú reality, TU sa predáva, TU sa kupuje, a keďže TUreality sú na celom Slovensku, každý si môže povedať TU v tomto regióne pracujem, TU predávam, TU sa kupuje. TU je dopyt, Tu je ponuka. Proste všetko je TU! 🙂 

Čo ti dáva práca v TUreality?

Je to práca, ktorá ma živí. Samozrejme skúsenosti, vždy niečo nové sa naučím, spoznávam nových ľudí. V TUreality sú super kolegovia na celom Slovensku. Super sú pravidelné porady, kde s manažérmi rozoberáme každý obchodný prípad. Vždy pribudne niečo nové, nové nápady, nový klienti, iné nehnuteľnosti. Síce každý maklér pracuje za seba ale v TUreality sme všetci jeden tím. Som rada že pracujem v TUreality.

Čo by si odkázala potenciálnym záujemcom o prácu makléra v TUreality?

Nebojte sa ničoho, a poďte do toho.

Inšpiroval vás príbeh Natálie? Dajte nám o sebe vedieť prostredníctvom kontaktného formulára. Potrebujete viac informácii o kariére v TUreality? Pokračujte do sekcie Kariéra.

Pridajte sa k nám

1 Step 1
Menotvoje meno
Priezviskotvoje priezvisko
Telefónmobil
Mestomesto
Filezivotopis
cloud_uploadNahraj svoj životopis
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder