Anna Lukačovičová

Anna Lukačovičová

Oceníme vaše skúsenosti nie len z oblasti realít. Sami si určite, koľko chcete zarábať – horný limit neexistuje. Spoľahnite sa na profesionálne vedenie a silnú marketingovú podporu. Nájdete u nás priateľov, silný kolektív a zábavu..
Ako svoje začiatky a prácu v TUreality vníma maklérka Anička?
  1. Koľko si mala rokov, keď si začal pracovať v TUreality?

No bola som žena v zrelom veku a možno niekto si ani nevie predstaviť že by bolo možné začať  v mojom veku  pracovať v obore o ktorý sa v živote ani nezaujímal-pojmy ako kataster mi nič nehovoril aj keď vlastním rodinný dom. Takže asi nikdy nie je neskoro začať od začiatku.

  1. Prečo si začala podnikať v realitnom biznise?

Pracovala som 20 rokov v priamom predaji ale doba priniesla krízu do tohto biznisu a ja som bola zvyknutá na prácu s ľuďmi a na určitý nadštandardný príjem. Hľadala som prácu, kde by sa dalo dobre zarábať a na internete som našla inzerát TUreality. Teraz je to už 6 rokov, čo som bola na pohovore s Martinom Majdákom.

  1. Aké boli tvoje pocity pred vstupom do TUreality?

Obavy z nového začiatku samozrejme boli. Realitám som vôbec nerozumela a určité veci som dlho nechápala. Po úvodnom školení  som  otvorila oči a intenzívne som navštevovala realitné portály,  čo mi ešte viac skomplikovalo život, pretože som zistila, že realitiek  je nesmierne množstvo. Prvá rezervácia bytu ma naštartovala a viac ma iné realitky nezaujímali. Chcela som predávať, tak som sa dozadu neobzerala.

  1. Čo ti napadne ako prvé, keď počuješ TUreality?

TUreality, to je  Martin Majdák.

  1. Čo ti dáva práca v TUreality?

Práca v TUreality  mi umožnila  udržať si to, na čo som bola roky zvyknutá. Dobrý príjem a možnosť prispôsobiť si pracovnú dobu podľa potreby.

Čo by si odkázala potenciálnym záujemcom o prácu makléra v TUreality?

Aj môj príbeh dokazuje, že pracovať pre TUreality sa oplatí, treba iba chcieť, venovať sa biznisu na 100% a ten úspech určite príde.

Inšpiroval vás Aničkin príbeh? Dajte nám o sebe vedieť prostredníctvom kontaktného formulára. Potrebujete viac informácii o kariére v TUreality? Pokračujte do sekcie Kariéra.

Pridajte sa k nám

[]
1 Step 1
Menotvoje meno
Priezviskotvoje priezvisko
Telefónmobil
Mestomesto
Filezivotopis
cloud_uploadNahraj svoj životopis
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder